Ocena kierowcy - BMW Seria 6 E63-64 Coupe

Majkel, 2 lata temu
Silnik 650i 367KM 270kW
Rok produkcji 2009
BMW Seria 6 E63-64 Coupe 650i 367KM 270kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : Nie spodziewałem się aż takiego kopa przy tak niskim spalaniu , tak dużego auta.
Zawieszenie : Prowadzi się genialnie i jest zaskakująco komfortowe.
Układ elektryczny : Różne pierdułki , np żarówka przeciwmgielna tył , którą żeby wymienić trzeba demontować cały zderzak , porażka.
Takie auto chciałem. Idealne w trasy gran turismo. W sam raz z przodu ja i żona a z tyłu 2 chłopaków.
Przy prędkości 200km/h dalej potrafi przyspieszać , nie wiem jak długo tak może bo 250 i kaganiec ;) W końcu mogę bez problemu wyprzedzać szeryfów jadących 170km/h lewym pasem mimo ze prawy wolny , omijam ich lewym bez problemu ;)
Trybów sport przy normalnej jeździe nie ma nawet co używać bo szarpie , ale nie do takiej jazdy służą :) Obowiązkowo wymieniać dynamicznie olej co 100k.
Bajka. Na 20" kołach , profil 3cm trzyma się drogi jak przyklejona. Systemy działają rewelacyjnie.
Piękne auto. Mi się podoba , a opinie innych nie interesują.
Widać wszystko. System parkowania działa idealnie , nie jak jakieś badziewne kamerki... Muszę tylko koniecznie zamontować head upa , mam niestety wersję bez , a w tym aucie się przydaje.
Coupe więc nie ma co liczyć że pasażer będzie miał mega komfort. Z tyłu jest komfortowo dla osób do 170cm wzrostu , potem już jest nie komfortowo :) no cóż mam małe dzieci więc mnie to nie obchodzi. Z przodu rewelacyjne fotele , wysuwane i regulowane w 8 płaszczyznach z pamięcią dla 3 osób , kierownica też regulowana el w 4 płaszczyznach. Wentylacja/ klima idealnie działa i jest prosta w ustawieniach. Kierownica M pakiet wygodna. Nie mam bluetootha tylko sam aux , to chyba jedyne do czego mogę się przyczepić , ale taką wersję zakupiłem....
Ideał
Z tyłu za mało miejsca dla osób powyżej 170cm.
Jade 200 i rozmawiam z pasażerem bez problemu :)
No cóż , o auto trzeba dbać. Można też nie dbać , ale ile wtedy pojeździ?
Rewelacja. Udało mi się kupić auto z polskiego salonu a nie jakiś rozbitek z USA. Przestrzegam przed zakupem ze stanów. Tam też auta na aukcjach przeważnie są po poważnych kolizjach ,mimo że na zdjęciach tego nie widać. Koniecznie weryfikować przez vin , ale nie na lipnym copart ...
Oj są drobiazgi są.
Odpukac , jeszcze nie ma.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 650i 367KM 270kW [l/100km]

14,7