Ocena kierowcy - BMW Seria 7 E32

masacra, 20 lat temu
Silnik 750 i V12 300KM 221kW
Rok produkcji 1992
BMW Seria 7 E32 750 i V12 300KM 221kW 1987-1994 - Oceń swoje auto
Idealny samochód - w brew pozorom to monstrum nie jest wcale takie drogie w utrzymaniu - po założeniu gazu pali niewiele więcej niż polonez, ale za to niezawodność i trwałość nieporównywalna. Podliczając wydatki mojego znajomego na poloneza 1996 a moją beemkę to jedynie opłaty za OC wypadają w przypadku poloneza niższe. Cena części i napraw (ciągłych w przypadku poloneza - zmieniania klocków, łożysk co 15 tyś. przewyższa ponad dwukrotnie wydatki jakie poniosłem na moje wielkie bmw.
V 12 nic dodać nic ująć
perfekcyjna skrzynia automatyczna - żadnych kłopotów nawet Subaru Impreza WRX wysiada...
Prowadzi się cudownie - miło lekko - promień zawracania mógłby być mniejszy ale w samochodzie o tych rozmiarach to raczej norma
dość masywny duży samochód - dość nisko osadzony fotel przez co widoczność nieznacznie ograniczona
wszystko na miejscu - niemiecka perfekcja robi swoje
wentylacja i ogrzewanie +5 - klimatyzacja nie klimatronic ale idealna
OOOOOOGGGGGGGRRRRRRROOOOOOOMMMMMMMMNNNNNNNNAAAAAAAA!!!!!!
Idealnie wyciszony samochód.
Tu niestety 5000 pojemności potrzebuje spalić na mieśćie ponad 20 /100 na trasie około 11-12l ale zależy od nogi, przeglądy to standardowy cennik a napraw naprawde pomimo rocznika jest niewiele - nic się nie psuje
Piszę tu tylko o modelu takim jak mój gdyż nowy kosztuje krocie - rewelacja - nie kupisz żadnego samochodu z takim wyposażeniem i mechaniką za 15 tys
Wszyskko wykonane z materiałów najwyższej jakośći - nie przypominam sobie aby coś od tak wysiadło...
Nie zdażyło mi się
BMW Seria 7 E32