Oceny BMW X1 – wybierz generację

Najnowsze oceny BMW X1

~arthasPL
Crossover xDrive18d 143KM 105kW
BMW X1 I
Mieszane uczucia. Zakupiłem auto nowe z salonu spiesząc się przed zmianami VAT, więc wziąłem co było... Auto fajnie jeździ co jest chyba normą w BMW , ale rażące braki w detalach dających radość z posiadania takiego wozu. Silnik ekonomiczny i doskonała skrzynia biegów ale np. dywaniki welurowe za ponad 400 pln - chyba wytwarzane przez NASA... Napęd na 4 koła daje pewność prowadzenia a sztywne zawieszenie pozwala w mieście poszaleć między...
~Globtroter
BMW X1 I
Użytkuję wersję z xdrive, a to wszystko zmienia, bardzo pewne i przyjemne prowadzenie na wszystkich nawierzchniach (poza terenem tam to Uaz-y) zawieszenie jest sztywne ale nie twarde, Silnik bardzo ekonomiczny w miarę elastyczny, skrzynie b. 6-co biegowa sprawdza się super. Samochód za dużo mniejsze pieniądze a dorównuje droższym konkurentom. Sprawdza się w mieście i poza.
~Xev77
Crossover xDrive18d 143KM 105kW
BMW X1 I
Samochód mnie bardzo zaskoczył. Podchodziłem raczej sceptycznie do całej koncepcji "BMW SUV", tym bardziej, że wiele ludzi żali się w internecie na silnik. Autem jeździ mi się bardzo dobrze, przyśpiesza całkiem nienajgorzej i jest w miarę ekonomiczne jak na swoją masę. W 2010 roku został poprawiony rozrząd, na dzień dzisiejszy nie mam z nim żadnych problemów. Olej wymieniam prewencyjnie co 5-6 miesięcy i wszystko chodzi jak w zegarku.
Dziennik kosztów dla BMW X1
7,3
2,7
~karol
Crossover Facelifting xDrive 20i 184KM 135kW
BMW X1 I
Marny samochód delikatnie mówiąc. Miałem bardzo dobrze wyposażoną wersję, auto kosztowało niemało ale jakość wykończenia niższa niż Renault Megane. Wszystko w tym samochodzie trzeszczy i skrzypi przy dotknięciu. Coś nie do pomyślenia w nawet 2x tanszej Kia Sportage! Całkowite rozczarowanie. Na dodatek auto mocno awaryjne. Autentyczne "Bedziesz Mial Wydatki" :-)
~w
Crossover Facelifting sDrive 20i 184KM 135kW
BMW X1 I
Samochod dobry. Ma swoje mocne i slabe punkty. Na plus: silnik, zawieszenie, uklad kierowniczy, prowadzenie, na minus ilosc schowkow oraz obsluga urzadzen, ktora wymaga obycia i jest odmienna. Nie zapwenia tyle komfortu parkowania co np Hyundai Santa Fe. Dla X1 wyzsze krawezniki oznaczaja porysowany spod zderzaka. No ale czego chciec - to nie terenowka, a nawet nie prawdziwy SUV jak jego wieksi bracia X3 czy X5. X1 to taka hybryda typu kombi-SUV
~busztaster
Crossover xDrive23d 204KM 150kW
BMW X1 I
Ocena 4+. To jest moje pierwsze BMW i przyznaje że jestem bardzo mile zaskoczony całokształtem - zarówno napędem, jakością wykończenia jak i przyjemnością z jazdy. Kilka mankamentów: wysokie ceny wyposażenia dodatkowego, duże spalanie i duże koszty utrzymania (ubezpieczenie, przegląd, cena paliwa).
Crossover sDrive18d 143KM 105kW
BMW X1 I
Być może mam inne oczekiwania co do samochodu i gdyby nie konieczność posiadania takiego auta jeździłbym jakimś coupe (320d) albo roadsterem (z4), ale auto daje naprawdę ogromną frajdę z prowadzenia jeżdżąc nawet przepisowo. Każde BMW którym jeździłem świetnie się prowadziło i tak też jest w przypadku X1, jest to auto, które można kupić, pokochać i jeździć aż się rozpadnie, czyli do końca życia :)
~automobilista
BMW X1 I
bardzo fajnie i pewnie się prowadzi, napęd bardzo mocna strona X1, miejsca zupełnie wystarczająco, wygląd na pewno nie jest nudny, moc wystarczająca ale to już zależy od upodobania.
~Niebezpieczny
Crossover xDrive25i 231KM 170kW
BMW X1 II
Autem w ciągu roku zrobiłem 50 000 km i uważam że jest to świetne auto choć nieco ciasne. Z drugiej strony jak na te klasę to jest chyba największe wśród konkurencji.
2,4
~xyz
BMW X1 I
niepolecam tego samochodu , kiepskie wykąńczenie , trzaski konsoli przednej , wykiek oleju z tylnego dyferencjału , samochod kupiony nowy w salonie , uzywany przez jednego kierowce
BMW X1