Ocena kierowcy - BMW X1 E84 Crossover Facelifting

Yaras, 10 lat temu
Silnik sDrive 18i 150KM 110kW
Rok produkcji 2012
BMW X1 E84 Crossover Facelifting sDrive 18i 150KM 110kW 2012-2015 - Oceń swoje auto
Karoseria : jest niepowtarzalny jeżeli chodzi o design
Bardzo przeciętnie. Twarde plastiki, słaba skrzynia biegów, mały bagażnik, preciętny silnik. Na plus: wnętrze wygląda dobrze w skórze (z dodatkową opcją), sylwetka i światła.
Pomimo stosunkowo dużej mocy 150 KM to przy tej masie nie ma siły. Mały pazur(ek) pokazuje przy wyższych obrotach ale wtedy robi się lej w baku ;) Duży plus za dużą elastyczność.
Kto wymyślił takie włączanie biegu wstecznego? totalne nieporozumienie!!! Przełożenia długie i haczące oraz drżący lewarek zmiany biegów!!!
jest ok - chociaż tylko w warunkach normalnych do jazdy po równych drogach. W deszczu na naszych drogach trzeba dobrze trzymać kierownicę (po przejechaniu 300 km ręcę bolały mnie przez 2 dni). Zimą tylny napęd nie sprawdza się. Szerokie i niskie opony typu runflat nie nadają się na nasze drogi (z koleinami).
Przód i boki ok. Tył słabo (pomagają czujniki).
Bardzo zachowawczo - wręcz tradycyjnie. Często nie mogę odnaleźć się z \"automatami\" (klima, wycieraczki, etc) mam wrażenie, że każda z tych opcji żyje własnym życiem, a programista zapomniał je skonfigurować.
Klima działa bez zarzutu, poza wyjątkiem silnych opadów deszczu, kiedy automat nie radzi sobie z utrzymaniem temperatury wnętrza (nie mówiąc już o strefach ...). Doskonale działająca funkcja ogrzewanych foteli i kierownicy.
Jest ok. chociaż tylne drzwi powinni wygłuszyć.
średnie zużycie w mieście to 11 l/100km. Na trasie ok.8 l/100km. Ceny przeglądów w cenie ...
Za takie pieniądze to cienizna. Wygląda na to, że to mój pierwszy i ostatni samochód spod znaku BMW. Wracam do japończyków - oni odrobili lekcje już jakiś czas temu.

On - zużycie paliwa dla silnika sDrive 18i 150KM 110kW [l/100km]

8,8