Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Oceny BMW X3– wybierz generację

Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód BMW X3
Tel. (22) 228 64 00
pon-pt: 10:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

Najnowsze oceny BMW X3

~Kaj
SUV xDrive20d 184KM 135kW
BMW X3 F25
Generalnie jest ok choć bez szału. Myślę, że w M-pakiecie to najładniejszy SUV w swojej klasie. Jednak im dłużej nim jeżdżę tym większe odnoszę wrażenie, iż to auto to przerost "marki" nad treścią. To auta nie gwarantuje luksusu czy jakości, które oferują najlepsze marki (patrz audi). To co zachwyca to trzymanie w zakrętach to co mocno denerwuje to mało komfortowe zawieszenie oraz bardzo kiepskie wygłuszenie jak również bardzo...
~reju77
SUV xDrive20d 184KM 135kW
BMW X3 F25
Plastiki w środku pozostawiają wiele do życzenie i psują ogólną opinię o samochodzie. No i trochę głośno przy większych prędkościach. Poza tym ok.
~tylkobmw
SUV 3.0 d 204KM 150kW
BMW X3 E83
Mimo kilku wad o których pisałem samochód bardzo mi odpowiada. Szczególnie jego wielkość uważam za optymalną. Trakcja jak to w BMW poza konkurencją. Ciągle daje bardzo dużą przyjemność z jazdy. Na razie nie widzę konkurencji.
~marek automaniak
SUV 3.0 d 204KM 150kW
BMW X3 E83
bardzo dobry samochód z trochę za twardym zawieszeniem
~Jacek
SUV xDrive20d 177KM 130kW
BMW X3 E83
Auto jest niezwykle zwrotne. Posiada oszczędny, ale za słaby silnik. Sztywne zawieszenie i świetny układ jezdny pozwala na dynamiczne prowadzenie samochodu. Duża frajda z jazdy. Aż chce się wciskać pedał gazu... tylko nie z tym silnikiem
~kris italia
SUV 3.0 d 218KM 160kW
BMW X3 E83
Auto kupiłem w 2012 roku przy przebiegu 196.000 km. Ma automatyczną skrzynię 6-biegów. Wersja Futura z bardzo bogatym wyposażeniem. Miałem trochę obaw o przebieg oraz po raz pierwszy kupowałem auto tej marki.Po trzech latach ekspoatacji i 150.000 km tym autem mam już na jego temat wyrobioną opinię. Auto ekspoatuje we włoszech i tam je kupiłem z salonu bmw.
~Maryś
SUV xDrive20i 184KM 135kW
BMW X3 F25
Ale opinia jaką wystawiam na całokształt to i tak doskonale bo uwielbiam ten samochód:)
~Łukasz
SUV 2.0d 150KM 110kW
BMW X3 E83
Mimo małego silnika potrafi dać frajdę z jazdy. Rewelacyjny pojazd, dokładnie taki jakiego szukałem. Wygodnie, ale twarde zawieszenie nie każdemu przypadną do gustu. Duży prześwit nie ma wpływu na jazdę w trasie, auto trzyma sie drogi znakomicie. Mimo stosunkowo dużej masy, bardzo dobre hamulce!
~Piotr z Warszawy
SUV 2.0d 150KM 110kW
BMW X3 E83
Nie jest bez wad ,ale to prawdziwy SUV! Połączenie kombi i vana :) Jeśli ktoś ma pieniądze to warto!
~Xevoz
SUV xDrive20d 177KM 130kW
BMW X3 E83
Małe sprostowanie, mam silnik n47 i xdrive ale auto po FL, rocznik 2007 (autocentrum coś ma błędy). Autko ma moja rodzina od roku, przejechało z nami już 20 tys kilometrów (153-173 tys), i po trasie i po mieście, raz na tydzień lub dwa trasa 200-300 km, na co dzień krótkie odcinki odpał-zgaś
BMW X3