Ocena kierowcy - BMW X3 F25 SUV

Silnik 3.0 30d 258KM 190kW
Rok produkcji 2012
BMW X3 F25 SUV 3.0 30d 258KM 190kW 2010-2015 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Silnik oczywiście też poezja
Polecam - wychodzę z założenia że ngdy nie kupię samochodu z podstawowym silnikiem i to auto to potwierdza - silnik jeśli chodzi o osiągi i spalanie według mnie optymalny dla tego samochodu.
Bardzo fajny silnik, cichy, elastyczny i ma \"walnięcie\". Narazie jeżdżę spokojnie - jest na dotarciu ale czuć moc
Automat super poruwnywalny w komforcie z DSG, bardzo dobrze wspólpracuje z tym silnikiem. Mam porównanie z Golfem (służbowym)
Trzyma się drogi jak przyklejony, bardzo zwinny jak na swoje gabaryty ( wcześniej miałem mini coopera s i w radości z jazdy są to auta bardzo porównywalne)
Boczne słupki na zakrętach trochę zasłaniają widoczność. Parkowanie bez czujników i kamery z widokiem z góry to dla mnie byłaby tragedia
Siedzenia wygodne,dostęp komfortowy i fotele z pamięcią ustawień - super żona ija podchodzimy do samochodu ze swoim kluczykiem i sie samo wszystko ustawia. dostęp do wszystkiego ok - ale 2 mankamenty - kierownica zasłania przycisk start/stop a przycisk od podgrzewania kierownicy umieszczony tak że go nie widać
bez uwag
Jesteśmy z żoną średniego wzrostu i po mini oraz golfie miejsca bardzo dużo. Z tyłu wystarczająco. Bagażnik w porównaniu w golfem variantem niby pojemnościowo taki sam a w rzeczywistości jakby mniejszy a na pewno krótszy
Po wcześniejszym samochodzie i służbowym vw to cisza jak makiem zasiał - przy 160km/h można rozmawiać szeptem.
Na razie tyle ile się spodziewałem
BMW to przeginka cenowa - a dodatki to kosmos
Za mały przebieg żeby się coś zepsuło
jak wyżej

On - zużycie paliwa dla silnika 3.0 30d 258KM 190kW [l/100km]