Ocena kierowcy - BMW X5 F15 SUV

Silnik xDrive25d 231KM 170kW
Rok produkcji 2016
Przebieg: 1 000 tys. km
BMW X5 F15 SUV xDrive25d 231KM 170kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Auto wizualnie fajne, niestety trafiłem na egzemplarz dzięki któremu mogłem pojeździć kilka razy innymi modelami BMW ze względu na bardzo częste usterki ( około 1,5 roku co rusz jeździłem do serwisu na naprawy)
Silnik ogólnie ok tylko kilka razy psuł mi się jakiś czujnik przez który auto nie miało mocy najgorzej było na trasie gdy w trybie sport auto na wciśniętym pedale do dechy auto zwalniało i występował całkowity brak mocy auto od 0 do 40 rozpędzało się w 5 min.
na chwilę obecną niezawodna
mogłoby być lepiej w innych samochodach się lepiej sprawuje tj. rzadziej wymieniam podzespoły
tragedia lakier odpada pojechałem do serwisu kilka m-cy temu serwis stwierdził że wada bo podkład gryzie się z lakierem. I tak BMW Wrocław wyraziło zgodę na naprawę, BMW Polska również ale powiedzieli że czekają jeszcze na decyzje Niemców, jednym słowem żenada auto za 360 tysi, naprawa może 500 pln i takie coś??????????
świetne
super
tanio :)
Nie jest wart swojej ceny
elektryka tragedia, słabe podzespoły zawieszenia, o szyberdachu nie wspomnę bo serwis przez 1.5 roku go naprawiał bo nie mógł znaleźć usterki okazało się że w fabryce nie przymocowali rynienek odprowadzających wodę z szyberdachu i przy prawie każdym uchyleniu okna czy dachu występowało terkotanie, żona jak słyszy że chce jej auto bo muszę coś jej załatwić to mówi że rzęchem nie jeździ........
szkoda pisać

On - zużycie paliwa dla silnika xDrive25d 231KM 170kW [l/100km]