Ocena kierowcy - BMW X5 F15 SUV

Silnik xDrive40e 313KM 230kW
Rok produkcji 2017
Przebieg: 1 000 tys. km
BMW X5 F15 SUV xDrive40e 313KM 230kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Mam nadzieję że któryś z inżynierów przeczyta moje wypociny i zastanowi się co wyprawia się w Polskich ASO BMW bo to jest kpina z klienta tej marki .podobno w Daci lepiej traktują klienta BMW to dziadostwo
Inne : nawet zawór pozwalający napełnić bak paliwem potrafi zmusić do wezwania bmw assistance a serwis bmw polska jeśli kupiłeś samochód u konkurencji bedziesz siedział przez średnio 2 do trzech godzin na samochód z wypożyczalni wciąż się zastanawiam czy Monachium jest świadome jakie w Polsce Wały kręcą serwisy BMW na klientach
samochód jeżdzi 18 kilometrów na prądzie miało być 50 nie polecam nikomu pic na wode a reklamacje można pisać tylko nie wiem gdzie trafiają
poluzowała sie wycieraczka przedniej szyby obiła maskę samochodu usłyszałem że nawet głuchy by usłyszał takie uderzenia ,Pytam czy muszę mieć zawsze dwie godziny na to żeby podjechać do ASO BMW ,nie po to kupuje samochód za takie pieniądze zaoferowano zaprawkę kij w oko .uszkodzona klema zerowa dlatego robi Pan tylko 18 kilometrów na prądzie wymiana klemy sprawdzenie i jest wszystko ok no My już nic nie zrobimy bo wszystko działa teraz 19 kilometrów na prądzie autem jeżdżę od września 2018 godziny w serwisie około 40 . kiedyś miałem e 39 touring 30 D ten samochód zaraził mnie swym urokiem do tej pory żałuje że go sprzedałem. Samochody polecam ale Polskich serwisów nie polecam typowa spychomania oby klient stracił zapał do reklamacji ważne że cymbał kupił to badziewie.Pisze do BMW Polska nawet nie potrafią odpowiedzieć czy na naprawę gwarancyjną należy mi się auto zastępcze serwis robi swoją robote zbywa klienta ,kasa leci a niemcy się cieszą jak to w Polsce bmw się nie psuje.
wsadzili do naprawde dobrego samochodu tandete tylko żeby ich EU było zadowolone

Pb - zużycie paliwa dla silnika xDrive40e 313KM 230kW [l/100km]

7,3