Ocena kierowcy - BMW Z3 Cabrio

Unery, 16 lat temu
Rok produkcji 1997
BMW Z3 Cabrio 2.8 192KM 141kW 1997-1998 - Oceń swoje auto
No rewelacja jak dla mnie. Autkiem zrobiłem naprawdę sporo kilometrów i nigdy mnie nie zawiodło.
Rewelacyjnie wkręca się w obroty, równo pracuje i ładnie brzmi.
Nic do zarzucenia, biegi wchodzą bez problemów, przełożenia idealnie dobrane do silniki. Krótki drążek zmiany biegów pozwala na bezproblemową "dynamiczną" jazdę.
Krótki roadster na szerokich gumach. Układ jezdny jak najbardziej OK - niestety nasze drogie wypadają gorzej. Autko nie jest twardo zestrojone - co w sumie było dla mnie zaskoczeniem.
Ciężko się zdecydować jak ocenić. Bo w sumie nisko i tyle co w Land Cruiserze nie zobaczycie, a z drugiej jak w formie Cabrio to idelnie. Z dachem już ciut gorzej. Słupki boczne nie przeszkadzają.
Wszystko pod ręką.
RE WE LA CJA - jeżdzę też autkiem w zimie.
Masa miejsca dla 2 osób.
Na poziomie. Ni mniej ni więcej.
Chyba sobie każdy zdaje sprawę, że nie jest to maluch. Miasto przy "przepisowej" jeździe - 10.5, wszystko powyżej jest wypadkową jakości konkurentów (??) na światłach i wagi nogi posiadacza BMW.
Hmmm, pokażcie mi auto za ok. 40000, które daje tyle radości z jazdy i jednocześnie wzbudza takie zainteresowanie wśród innych kierowców. Jednocześnie budząc respekt przed nim samym.
Odpukać, póki co brak problemów
j.w
BMW Z3 Cabrio