Oceny BMW Z3

Najnowsze oceny BMW Z3

~norbi k
Cabrio 1.8 115KM 85kW
BMW Z3
wspaniały samochod ktory zwraca uwage wilelu ludzi w srodku jaka dlamnie bardzo wygodnie .
~Joanna i Damian [email protected]
BMW Z3
Samochód prezentuje się rewelacyjnie, jak również tak się prowadzi. Jest wygodny, ma niezłe kopyto, zwraca na siebie niesamowitą uwagę. Jest świetnie wykończone,niezawodne i nie zamienimy na dzień dzisiejszy na żadne inne! Stało się członkiem rodziny! Cukiereczek!
Coupe 3.0i 231KM 170kW
BMW Z3
Mój samochód to z3 coupe 3.0 z 2000r. Ogólnie kawał dobrej bryki, robi wrażenie na każdym, silnik daje sporo emocji, zawieszenie i prowadzenie jest wyborne, na prawdę doskonałe. W zasadzie najlepszy element całego samochodu. Skrzynia brutalna z resztą jak pozostała część samochodu, drzwi chodzą topornie, wsteczny to tragenia &$%*(@!. Dużo frajdy z jazdy, odgłosy silnika powalające na kolana. Widoczność pomińmy temat , wnętrze świetnie...
~marcel..
BMW Z3
Auto daje sporo frajdy z jazdy z otwartym dachem i do tego bardzo dobry silnik i układ jezdny!! Zamienie w przyszłości tylko na Z3 "M" ewentualnie Z4!!! Potwierdzeniem dobrego zakupu są również reakcje przechodzących obok ludzi nie raz reagującymi spontanicznie ale zawsze pozytywnie!!
~Tomek
Coupe 2.8 193KM 142kW
BMW Z3
Mój samochód to Coupe z 1999 roku. Z3 w tym nadwoziu zawsze było moim marzeniem ze względu na unikalność i niepowtarzalny wygląd. Po latach udało mi się je zrealizować ;) A teraz co do autka: powiem tak - nic się nie rozczarowałem. Jeździ super, jest zwinny, skręca jak marzenie.
~GREG
Coupe 3.2 M 321KM 236kW
BMW Z3
mam to auto juz 2 lata mimo ze pali 15 w miescie bo ma 321 konny silnik nie zamienil bym na zaden inny chyba ze bmw Z4 to jest godny nastepca kocham to auto , a sposob w jaki sie je prowadzi w zakretach poprostu rewelacjia nie da sie tego opisac polecam warto miec takie auto napewno go nie sprzedam zajezdze je na amen
~szczęśliwy użytkownik
Cabrio 2.8 193KM 142kW
BMW Z3
auto jest po prostu zajebiste, mam je pół roku, rzeczywiście pali sporo przeciętnie ok. 12 litrów, ale parę złotych więcej na 100 kilometrów to koszt niewielki w porównaniu do frajdy jaką daję eksploatacja Zetki. Niecałe 7 sekund do 100tki, 230 km/h bez dachu, na suchej nawierchni można wchodzić w zakręt z każdą prędkością. Wygląda świetnie w środku i na zewnątrz. Na głowę bije niedorobioną plastikową celicę czy pedziowate TT. Może nie jest...
Cabrio 2.2 i 170KM 125kW
BMW Z3
jest to swietne bulwarowe autko , silnik wystarczajaco dynamiczny , rzędowa szóstka pracuje naprawdę miekko i cicho.
~Unery
BMW Z3
No rewelacja jak dla mnie. Autkiem zrobiłem naprawdę sporo kilometrów i nigdy mnie nie zawiodło.
Cabrio 2.0 150KM 110kW
BMW Z3
Samochod dobrze sie prowadzi,w srodku glosny,w goracym klimacie bardzo cieply w lecie,siedzenia po 150tys- skora-przetarte,dziury na boku siedzenia kierowcy,ciagle problemy z elektronika,juz od 20 tyskm ciagle swieci sie swiatlo ABS,servis BMW chcial 2 tys dolarow za wymiane jakiegos czujnika zeby to zlikwidowac,za wyjecie compactu z radia-wcielo od goraca, skasowali 650 zl. Klucz z alarmem przestal dzialac przy 180 tys,alarm od poczatku sie...