Oceny BMW Z3 Cabrio

BMW Z3 Cabrio - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny BMW Z3 Cabrio

Cabrio 2.0 150KM 110kW
BMW Z3
Samochod dobrze sie prowadzi,w srodku glosny,w goracym klimacie bardzo cieply w lecie,siedzenia po 150tys- skora-przetarte,dziury na boku siedzenia kierowcy,ciagle problemy z elektronika,juz od 20 tyskm ciagle swieci sie swiatlo ABS,servis BMW chcial 2 tys dolarow za wymiane jakiegos czujnika zeby to zlikwidowac,za wyjecie compactu z radia-wcielo od goraca, skasowali 650 zl. Klucz z alarmem przestal dzialac przy 180 tys,alarm od poczatku sie...
~Joanna i Damian [email protected]
BMW Z3
Samochód prezentuje się rewelacyjnie, jak również tak się prowadzi. Jest wygodny, ma niezłe kopyto, zwraca na siebie niesamowitą uwagę. Jest świetnie wykończone,niezawodne i nie zamienimy na dzień dzisiejszy na żadne inne! Stało się członkiem rodziny! Cukiereczek!
~norbi k
Cabrio 1.8 115KM 85kW
BMW Z3
wspaniały samochod ktory zwraca uwage wilelu ludzi w srodku jaka dlamnie bardzo wygodnie .
~Unery
BMW Z3
No rewelacja jak dla mnie. Autkiem zrobiłem naprawdę sporo kilometrów i nigdy mnie nie zawiodło.
Cabrio 2.2 i 170KM 125kW
BMW Z3
jest to swietne bulwarowe autko , silnik wystarczajaco dynamiczny , rzędowa szóstka pracuje naprawdę miekko i cicho.
~marcel..
BMW Z3
Auto daje sporo frajdy z jazdy z otwartym dachem i do tego bardzo dobry silnik i układ jezdny!! Zamienie w przyszłości tylko na Z3 "M" ewentualnie Z4!!! Potwierdzeniem dobrego zakupu są również reakcje przechodzących obok ludzi nie raz reagującymi spontanicznie ale zawsze pozytywnie!!
~szczęśliwy użytkownik
Cabrio 2.8 193KM 142kW
BMW Z3
auto jest po prostu zajebiste, mam je pół roku, rzeczywiście pali sporo przeciętnie ok. 12 litrów, ale parę złotych więcej na 100 kilometrów to koszt niewielki w porównaniu do frajdy jaką daję eksploatacja Zetki. Niecałe 7 sekund do 100tki, 230 km/h bez dachu, na suchej nawierchni można wchodzić w zakręt z każdą prędkością. Wygląda świetnie w środku i na zewnątrz. Na głowę bije niedorobioną plastikową celicę czy pedziowate TT. Może nie jest...
~mili77
Cabrio 1.9 140KM 103kW
BMW Z3
kultowe auto, zwraca uwagę, dobra relacja ceny do jakości, super ergonomiczne i bezawaryjne. spalanie dosyc wysokie jak to w bmw ale jak ktoś chce żeby mało paliło to kupuje tico w gazie :)
~Rafka ZaLaS
Cabrio 1.8 115KM 85kW
BMW Z3
U mnie Zetka dostaje maksymalną ocenę. To samochód na piątkę z minimalnym minusem. Jak znajdę coś lepszego...to i tak do końca życia będę pamiętał o tej maszynce. Nawet jak zostanę naczelnym TopGear, heh. To jedno z tych aut, którymi jeżdżą nieliczni. I nie dlatego, że już ich nie produkują od 2003.
~Kuba
Cabrio 1.9 140KM 103kW
BMW Z3
...samochod przeznaczony na cieple bezsniezne dni (; (Wentylacja i ogrzewanie)