Oceny Cadillac Escalade – wybierz generację

Najnowsze oceny Cadillac Escalade

~ozzzi
Cadillac Escalade II
Przewspanialy samochod,niemajacy zadnych konkurentow,nawet smiem twierdzic ze nowy model nie jest tak udany, a jeslichodzi o auta europejskie(mimo ze niektore produkowane w USA)jak Q7,x5,Range,Ml itp. sa pod wzgledem luksusu,niezawodnosci,przestrzeni i klasy daleko stylu-o kwestiach wygladu zewnetrznego trudno tu rozmawiac bo to kwestia gustu-dla jednych(takich jak ja)przepiekny a dla innych bez-sprzeczny brzydal i landara....uwielbiam go!!!!!
~Robert
Cadillac Escalade II
Mruk V8 o dużej pojemności, przyspieszenie, elastyczność, niewielkie spalanie. Aktywne zawieszenie pneumatyczne, komfort, bardzo dobrze trzyma się drogi, bezpieczeństwo (rama od hamera, poduszki kurtyny, 2765 Kg masy własnej)
Cadillac Escalade III
Jedyny w swoim rodzaju, trzeba się przejechać i napewno będziesz go chciał w moim przypadku chciała :)
~Marek
Cadillac Escalade III
naprawde rewelacyjny samochód. Wygodny, doskonałe przyspieszenia, przepieknie pracujący silnik, jak na swe osiagi bardzo oszczędny. Wady? kiepska widocznośc do tyłu, gabaryty nie ułatwiajace parkowania.
~Chicago Kraków
Cadillac Escalade II
Jesteśmy mega zadowoleni i pod wielkim wrażeniem.Jest to nasz pierwszy Cadillac i podchodziliśmy do tego zakupu z obawami.Ale teraz już myślimy o nowszym modelu i napewno bedzie to Escalade.Znajomi w porsche Cayen wymienili 3 silniki? W Audi Q7 cieknie skrzynia biegów.A nasz Escalade jedzie i nic się nie dzieje.Tak w skrócie mogę opisać czy przyrównać.
~Adrian Drwal
Cadillac Escalade II
Escalade jest samochodem dopracowanym.Sprawuje się napradę dobrze w każdych warunkach drogowych.Naprawdę bezawaryjny.Polecam każdemu.
~kadi wan
Cadillac Escalade II
Super jeżeli tylko mamy za co to jedziemy i o nic nie musimy się martwić :)
~sq5lnk
Cadillac Escalade III
Ciche wygodne bezpieczne i ma odpowiedni silnik czy cos tzreba jeszcze
~Cadillac Owner
Cadillac Escalade II
Wygodne, doskonałe, rodzinne auto. Prawdziwy krążownik szos. Reakcje na niego są tylko dwie - podziw lub nienawiść mieszana z zazdrością. Wyróżnia się na tle innych samochodów - rzadko można go spotkać na ulicy. Komfort jest większy niż w Mercedesie ML czy Audi Q7. Fabrycznie wyposażony w DVD i nagłośnienie z Dolby Digital, osobne radio dla osób z tyłu, bezprzewodowe słuchawki, fotele grzane tył/przód. Lista wyposażenia jest długa jak...
~robert_gawroński
Cadillac Escalade II
Premium pod kazdym wzgledem. Najwiekszym zaskoczeniem na + jest zawieszenie pneumatyczne ktore blyskawicznie dopasowywuje sie do stylu jazdy i warunkow drogowych. Mozna spokojnie plynac jak i jechac bardzo dynamicznie. Bardzo skuteczny hamulec. Daje nieprawdopodobna przewage nad innymi autami a co za tym idzie komfort prowadzenia.
Cadillac Escalade