Oceny Chevrolet Aveo T250 Hatchback 5d 1.2 i 72KM 53kW 2006-2010

Lepiej kupić jakieś \"normalne auto\" a nie klona Daewoo - Chevrolet
3,1
~Tombar
Chevrolet Aveo T250
Wg mnie porównując do immych aut tej klasy z którymi miałem doczynienia, najgorsze auto w tej klasie. W dodatku słabo wyposażone (1 poduszka). Wykończenie na fatalnym poziomie, Wnętrze, szczególnie tablica roździelcza zasługuije na miano ohydnej i to nie ze względu na prosty design tylko na toporność materiałów użytych do jej zrobienia. Wszelkie czarne plastiki na zewnątrz auta są w dwuletnim samochodzie wyblakłe do białości co urody nie...
~Groniar
Chevrolet Aveo T250
Wszystko zależy od wersji Aveo sedan raczej 1,4 niż 1,2. Usterki częstsze przy silnikach 1,4. Wersja Aveo hatchback 1,2 starcza na pewno 1,2 16V 84KM. Sylweta sedan ładniejsza.
2,3
~collors
Chevrolet Aveo T250
kupiłem ten pojazd dla żony i...żałuję,w porównaniu do porzedniego Renault Clio 2004.to poprostu porażka.przepaść jakościowa!!!!nigdy więcej tego typu wynalazku.cięzko mi teraz sprzedać to \"coś\"
~stanislaw,uzytkownik aveo od vi 2007
Chevrolet Aveo T250
brak w wyposazeniu podstawowym obrotomierza,poduszki pow.dla pasazera,wspomagania kierownicy to dla tej marki wstyd i pozorna oszczednosc,konkurencja jest lepsza,poza tym cena bardzo adekwatna do nowoczesnej stylistyki zwlaszcza hatchbacka i ogolnie jakosci wykonania.
~MARCUSC20xe
Chevrolet Aveo T250
Generalnie fajne auto, bezawaryjne, proste w obsłudze. jak na ten segment jest przestronnie w środku, mało pali, części dość tanie. Minusy pokazuja sie w jeździe za miasto. Silnik jest za słaby do podrózowania powyżej prędkośći 110. wyprzedzenie tira to czasem redukcja do 2. Jeśli ktoś ma mieć jedno auto i musi to być własnie aveo to z mocniejszym motorem 100 km z 1.4 byłoby i podobnie z oszczędnościami ale miej stresu w podróży.
Chevrolet Aveo T250
Silniczek Trochę słaby (poprzednio 1,8 w Espero) ale na swoją pojemność dosyć sprawnie się porusza (o niebo lepiej niż matiz) Zapala za 1 razem, pracuje równo i niewiarygodnie mało pali (ale matiz palił też koło 5 litrów/100km więc może to moja lekka noga). Przy spokojnej jeździe najlepiej pracuje pomiędzy 2-3 tyś obr/min. (Silnik)
~Bodo
Chevrolet Aveo T250
Dobre auto tej klasy, wygodny dla rodziny.
Chevrolet Aveo T250 Hatchback 5d