Lista ocen Chevrolet Aveo T250 Sedan (76)

~leszek
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
na te klase nie ma nic lepszego kompromis miedzy sztywnym i miekkim (Układ jezdny)
~Andrzej.
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
silnik pracuje cicho,wmiare elastycznu[9.5A]zaczyna go być słychać po 4000 obro.jak narazie to 160 km\\h jechałem moim aveo. (Silnik)
~kierowca
Sedan 1.4 i 16V 94KM 69kW
jestem b zadowolony kilka lat temu mialem dwa nowe klasy wyzszej. Jest tu kilka b zlych ocen o tej samej tresci - chyba jakis zazdrosnik :) co jezdzi fiatem 126p sie dopisal, albo ktos od skody :)
~Jaromir
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Czasem wsteczny ciężko wchodzi, ale tak to nie mam zastrzeżeń. (Skrzynia biegów)
~MarekF
Sedan 1.4 i 16V 94KM 69kW
Po prawie 7 latach, jedyne oznaki używania to lekkie odbicia na lakierze karoserii przy tylnych kołach i ślad wytarcia przy drzwiach kierowcy wewnątrz.
3,7
~motyw71@gmail.com
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Ogólnie auto sprawuje się dobrze, jak narazie, bezawaryjnie
~Martino
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Bardzo dobry stosunek ceny do wielkosci samochodu. Juz od chwili wprowadzenia do sprzedazy bardzo mi sie spodobal i gdy dotychczasowy samochod zaczal szwankowac od razu wiedzialem jaki bedzie moj nastepny. Za podobna kwote moglem kupic np. fabie lub punto ale wtedy jezdzilbym samochodem jednym z wielu a spotkac drugie takie samo aveo na ulicy nawet w Warszawie to sztuka, czesto zartuje ze spotykam wiecej q7, x5 czy ml niz mojego chevi...
~jacasyl
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
kupiłem to auto praktyczni przez przypadek,ponieważ inni dilerzy grali w \"balona\" albo nie chcieli opuścić przysłowiowej złotówki(fiat),wydawałem ponad 40 tys.zł.
~tadeusz 44 lata
Sedan 1.4 i 16V 94KM 69kW
za ta cene wspaniale auto - chyba ze ktos woli uzywane nie wiaomo z jaka przeszloscia (zazwyczaj od dziadka z niemiec:)

Chevrolet Aveo T250 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

4,1
~marynarz76@buziaczek.pl
Sedan 1.4 i 16V 94KM 69kW
uwarzam ze auto zakuione za kwote okolo 30.000 (po odjeciu wszelkich promocji centrali i dielera) jest godne uwagi, przyzwoicie wyposazone... i fajnie sie nim jezdzi ,,, JEDYNA SPRAWA JAKA ZLA JEST TO U KAZDEGO DILERA ROZNE CENY, ROZNE UPUSTY ... A POLITYKA FIRMY WINNA BYC JEDNAKOWA
Chevrolet Aveo T250 Sedan