Lista ocen Chevrolet Aveo T250 Sedan (76)

~Adalbert
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
jestem bardzo zadowolony z tego auta i polecam wszystkim, którym nie zależy na tym, że auto to nie ma emblematu VW itp. Znajomi, którzy jeżdżą markami europejskimi w podobnym wieku często odwiedzają serwisy i nie chca sie do tego przyznać. Ja dotychczas nie miałem potrzeby. Jeżeli chodzi o decyzję, używany czy nowy, nie zastanawiać się i kupić marke Chevrolet bo naprawdę warto.
~rq
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Całokształt wypada dobrze - auto kupione w celu dojazdow do pracy mialo byc ekonomiczne i niezawaodne - takie jest
4,1
~tomas
Sedan 1.4 i 16V 94KM 69kW
w mieśćie i poza miastem nie jest żle gorzej w górzystym terenie i na autostradzie(z pełnym obciążeniem, wł.klimą),podczas jazdy puszczając noge z gazu silnik jeszcze dlugo nie hamuje,slyszałem ze to wina głowicy 16V,znaczny spadek mocy przy wł.klimatyzacji,poza tym jest ok. (Silnik)
~borubar
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Jestem zadowolony. W tej klasie samochodów to dobra propozycja za niewielką cenę. Trzeba oczywiście wiedzieć czego się oczekuje od samochodu i za ile. Za nieco ponad 30 tys mam kawał samochodu z niezłym silnikiem, i nie jest to Fiat.
4,1
~ixel
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Samochod bardzo wygodny, dobrze wyposazony -> wszystkomajacy (airbagi, ABS,klima,elektryka, wspomaganie, duzy plus za zintegrowane radio - o ile sie take wyposazenie kupi), wiele przemyslanych detali. Do tego troche nie pasuje silnik 1.2, ktory decyduje, ze auto mozna nazwac miejskim. Minus za nietypowe kola -15cali i niski profil. Co to daje? Drogie opony i obnizenie komfortu na dziurach. Duzy bagaznik.
~Lajkonik
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Ogólnie polecam samochód. W tej cenie i z takim wyposażeniem to jedynie można Dacie kupić, ale Chevrolet to marka General Motors. Jak komuś jest obojętna estetyka to może Dacie Logan kupić. Za cenę jaką proponuje Chevrolet to raczej nikt nie kupi auta renomowanej marki z takim wyposażeniem. Jeżeli nie jesteś snobem to to auto jest dla Ciebie.
~Mar78
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Samochód godny polecenia dla osób pragnących kupić niedrogi, rodzinny i w miarę nowy samochód. Za te pieniądze nie ma wg mnie alternatywy na rynku. Zaskakuje zwłaszcza pojemnością wnętrza (swobodnie mogą podróżować 4 osoby z bagażem)Wyposażony w dobrą instalację LPG gwarantuje niskie koszty eksploatacji.
3,1
~Wojtek
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Auto użytkuję prawie 8 lat. Przejechałem nim ponad 120 000 km, znam go na wylot. Ogólnie jest to auto bardzo ekonomiczne, mało awaryjne i tanie w naprawie. I na tym w zasadzie plusy się kończą. Silnik to porażka - brak mocy, brak przyspieszenia, brak czegokolwiek. Wygłuszenie nie istnieje, podczas szybszej jazdy w środku jest głośno jak w fabryce. Ocenę zawyża fakt, że rzeczywiście koszta użytkowania są śmiesznie niskie. Czy poleciłbym to...
3,3
~ed
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Nie ma co narzekać jezdzi, nie ma awarii, bliskie spotkanie na skrzyżowaniu dobicie do zderzaka (tylnego) zniósł niespodziewanie dzielnie - leciutkie zadrapanie

Chevrolet Aveo T250 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,7
~thk
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Na moje potrzeby w zupełności wystarcza. Podobno awaria sprzęgła to rzadkość, zobaczymy co dalej.
Chevrolet Aveo T250 Sedan