Lista ocen Chevrolet Aveo T250 Sedan (76)

3,8
~pr4454@poczta.onet.pl
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Dziwny? Wolno wchodzi na wysokie obroty. Ten silnik nadaje się do \"emeryckiej\" jazdy. Dopiero powyżej 4000 obrotów nagle dostaje kopa. Uczucie jest dziwne, tak jakby gwałtownie zwiększała się moc silnika. ( zdawałem sobie z tego sprawę przed zakupem) (Silnik)
~Mix76
Sedan 1.4 i 16V 94KM 69kW
Praktyczne i niezawodne auto dla rodziny za niewielkie pieniądze
3,2
~tygrysieucho
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
wypada całkiem przeciętnie, porównywalnie z Lanosem
~ZepZoSo
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Bardzo często się zdarza (zazwyczaj po uruchomieniu silnika), iż wrzucając bieg wsteczny skrzynia rzęzi jak na kursie jazdy, czyli tak jakby pedał sprzęgła był nie wciśnięty (ten jednak jest do końca wdepnięty). (Skrzynia biegów)
~Piotr
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Jestem zadowolony z tego samochodu. Ładna sylwetka, wygodne wnętrze, duży bagażnik. Koszty utrzymania w normie.
3,7
~krzysiek
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Nie jest to demon prędkości . trzeba czasami się zastanowić przy wyprzedzaniu. Z miejsca też nie ma co za bardzo startować (Silnik)
3,5
~paw.markiewicz@wp.pl
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
jezdzi mi się dobrze, troche dużo pali jak naten silnik ale na razie z instalacja gazową dobrze współpracuje. kupiłem go w czerwcu za 36000zł i za tą cenę nowego sedana to nie mogłem znależć. polecam.
~takaszi
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Za 44 000 zł nowego auta z klimą i z gazem nigdzie mi nie zaoferowano. Jego symboliczne niedomagania są narazie nieistotne. Trochę martwi brak możliwości dokupienia wyposarzenia, np. bagażnik itp. ale może z czasem?
2,9
~zawiedziony
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
auto bez żadnej tradycji bo tego klona deuta nie można porównać do prawdziwego chevroleta.Kilka lat na rynku i dowidzenia.Silnik nienajgorszy tylko ciekawe jak z jego żywotnością musieli zainstalować trochę nowszą konstrukcję ze względu na normy .Samochód brzydki , słabo wyposażony z tandetnymi plastikami żle spasowanymi.Cena podstawowa z metalikiem bez promocji prawie 40 000 też niie jest ciekawa.Mam okazję użytkować ale osobiści bym tego...
~Jakub
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Auto jako sedan wygrywa w kategorii jakość/cena. Jest duże, w większości ocen przeciętne ALE jest tańsze niż inne auta podobnej wielkości i ma niskie koszty serwisu..
Chevrolet Aveo T250 Sedan