Lista ocen Chevrolet Blazer I (5) - Silnik

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robertl@ariadna.pl
Terenowy 6.2 130KM 96kW
Kupiłe ten samochód od Szymona i popracowałem nad nim. Nie wiem ile dokładnie przejechał ten samochód ponieważ gdy go zakupiłem licznik przebiegu miał uszkodzoną linkę która go napędzała. Jednak zaglądałem do wnętrza silnika po zdemontowaniu głowic i jest on ogólnie w stanie dobrym więc nie sądzę aby przejechał dużo więcej niż jest to na liczniku czyli ok. 150 - 200 tyś mil. Wymieniłem w nim pompę paliwa, pompę wtryskową i wtryski. Ponad to...
~Rafał liniowiec@wp.pl
Terenowy 6.2 130KM 96kW
Silnik ma olbrzymią pojemność jak na nasze warunki a przy tym wyjątkowo mała moc.Wynosi ona bowiem około 130KM.Jeśli ktoś poszukuje rajdówki będzie bardzo zawiedziony.Jeśli jednak poszukuje w silniku prostoty niezawodności i olbrzymiej siły bedzie to świetny wybór.Motor ten właściwie eksploatowany przejeżdża setki tys mil bez remontu.Moc max uzyskuje przy niewiel ponad 3500tys.obr/min czyli jest typowym wolnoobrotowcem.
~smoku
Terenowy 6.2 130KM 96kW
silnik wiadomo instalowany w hummerach i produkowany do 1994. V8 rodem z amerykanskich ciezarowek. w miescie przy normalnej jezdzie troszke go slychac, ale gdy chcemy zebysmy go slyszeli jak i przechodnie, jest to mozliwe w 100% i wierzcie mi wszyscy wtedy sie ogladaja!! spalania do mocy i masy auta- rewelka!!!!
~Maciek
Terenowy 6.2 130KM 96kW
GMC Jimmy Full Size Ładnie wchodzi na obroty, wspaniale brzmi!!
~szymon@j.j.pl
Terenowy 6.2 130KM 96kW
moc tylko 150KM ale przy 3600 obr., ma zdrowego buta z dołu, głośny jak sieczkarnia