Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Najnowsze oceny Chevrolet Camaro

~Slawek
Coupe 6.0 400KM 294kW
Chevrolet Camaro V
chyba go nigdy nie sprzedam ,to najdoskonalszy samochód jaki mam drugi potęzny SUV ,ale odkąd tego mam tamten stoi w garażu,auto tylko dla facetów, kobieta po prostu w nim nie pasuje ,Porsche ,czy BMW,czy Mustang ,po prostu się umywa!
~Przemek
Coupe 6.2L V8 432KM 318kW
Chevrolet Camaro V
To motoryzacyjna fascynacja od pierwszego wejrzenia, a prawdziwa miłość od drugiego (czyli opanowania delikatnej różnicy między napędem na przód i na tył). Dla mnie Camaro ucieleśnia najwyższy stopień ewolucji samochodu z silnikiem benzynowym - nie dziwię się, że teraz po drogach zaczynają poruszać się dziwactwa na elektrony albo wodór - nigdy w historii wszechświata nie zostanie wyprodukowane nic wspanialszego i napędzanego przy pomocy...
~Wiciu e-mail: w_me@wp.pl
Cabrio 3.4 i V6 160KM 118kW
Chevrolet Camaro IV
Piekne auto i ogromne wrazenia z jazdy z obu wariantach - z i bez dachu ! Doskonałe prowadzenie jednak troche za słaby silnik. Ale w końcu to jest auto rekreacyjne a nie sportowe. Na naszych drogach 160 KM wystarcy zeby milo pojezdzic.
~LeVy www.camaro.zax.pl
Chevrolet Camaro III
te auta trzeba poprostu kochac jak juz ktos to napisal to jest hobby/pasja
~tomekk
Coupe 3.4 i V6 160KM 118kW
Chevrolet Camaro IV
przepiekny samochod, ma bardzo duzo zalet i jesli nie przeszkadza Ci podlubac od czasu do czasu to polecam
~Air
Chevrolet Camaro III
Warto przy zakupie zwrócić uwagę, czy egzemplarz na który się decydujemy jest zadbany. Jeśli tak, to za relatywnie niską kwotę otrzymamy auto, które napewno spełni pokładane w nim oczekiwania.
~Blackcamaroz28
Coupe 5.7 i V8 324KM 238kW
Chevrolet Camaro IV
W takim aucie czujesz że żyjesz. V8 5,7 L tego nie można opowiedzieć, trzeba tego spróbować. Spojrzenia przechodniów i innych kierowców bezcenne. Szczególnie jadąc ze zdjętym dachem. Auto daje niesamowitą frajdę z jazdy, a moc wbija w fotel za każdym razem.
~steem
Chevrolet Camaro III
troche malo mocy przy tej wadze sprawi ze wozek osiaga setke ledwie ponizej 8 sek, gdyby bylo ze 100 koni wiecej i 200 kilo mniej...
~Michał GG
Coupe 6.0 400KM 294kW
Chevrolet Camaro V
Samochód został kupiony z myślą \"przynoszenia frajdy z jazdy\" i ... wzbudzenia zazdrości u sąsiada, który jeździ BMW 640.
~Kab
Cabrio 3.8 i V6 193KM 142kW
Chevrolet Camaro IV
Fun, wygląd i poczucie ogólnego wypasu. Zaboli głównie na stacji, ale poza tym autko bajka. Brakuje V8, ale w Conv to jeszcze ujdzie.
Chevrolet Camaro