Dodaj swoją ocenę
Chevrolet Camaro w pigułce

Najnowsze oceny Chevrolet Camaro

~steem
Chevrolet Camaro III
troche malo mocy przy tej wadze sprawi ze wozek osiaga setke ledwie ponizej 8 sek, gdyby bylo ze 100 koni wiecej i 200 kilo mniej...
~Wiciu e-mail: w_me@wp.pl
Cabrio 3.4 i V6 160KM 118kW
Chevrolet Camaro IV
Piekne auto i ogromne wrazenia z jazdy z obu wariantach - z i bez dachu ! Doskonałe prowadzenie jednak troche za słaby silnik. Ale w końcu to jest auto rekreacyjne a nie sportowe. Na naszych drogach 160 KM wystarcy zeby milo pojezdzic.
~Camaro Bandit
Chevrolet Camaro III
Auto przepiekne.Klasyk godny polecenia.Jakie auto by nie stanelo na parkingu czy na swiatlach kolo niego robi spore zamieszanie.To auto przez nastepne kilkadziesiat lat bedzie robic furrore na ulicach a wlasciciele drogich nowych aut beda mogli tylko pozazdroscic i uwaga te auta im starsze tym lepsze jak wino tak wiec kupujac dobry egzemplarz i dobrze go utrzymasz to masz gwarancje ze cena bedzie tylko rosnac... nie spadac :)
~V8
Chevrolet Camaro III
Jest to wspaniały samochód dla prawdziwych maniaków.

Dziennik kosztów dla Chevrolet Camaro

13,9
~Slawek
Coupe 6.0 400KM 294kW
Chevrolet Camaro V
chyba go nigdy nie sprzedam ,to najdoskonalszy samochód jaki mam drugi potęzny SUV ,ale odkąd tego mam tamten stoi w garażu,auto tylko dla facetów, kobieta po prostu w nim nie pasuje ,Porsche ,czy BMW,czy Mustang ,po prostu się umywa!
~SZAKAL Z KIELC
Chevrolet Camaro III
Tak pioeknego auta nieznajdzie!! Jest to auto z dusza swoim charakterem!! i mysle ze jak dla mnie piekne camaro 3 gen!! stawiajac przy mercedesie wartym 250,000,000 tys zl!! to i tak dla mnie merol to dno!! camaro niema porownania z zadnym autem pod katem wygladu!!, jakosci i takiego klimatu jakie daje camaro!!! Nie ma!!! Samochod przynajmniej moj pali w miescie 13 litrow !!! przy jezdzie zgodnej z przepisami zdazaja sie waryjacje!! takze...
~Air
Chevrolet Camaro III
Warto przy zakupie zwrócić uwagę, czy egzemplarz na który się decydujemy jest zadbany. Jeśli tak, to za relatywnie niską kwotę otrzymamy auto, które napewno spełni pokładane w nim oczekiwania.
~aurora65@wp.pl
Coupe 5.7 i V8 275KM 202kW
Chevrolet Camaro IV
auto ma nie długo, ale w amerykańskich wozach siedzę caly czas i zawsze jednocześnie mam kilka sztuk, jeśli chodzi o Camaro to egzemplarzktóry mi się trafił, jest modelem jubileuszowym, z pelnym wyposażeniem targa, automat, skóry, system audio BOSE ze zmieniarką na 12cd i wiele innych
~tomekk
Coupe 3.4 i V6 160KM 118kW
Chevrolet Camaro IV
przepiekny samochod, ma bardzo duzo zalet i jesli nie przeszkadza Ci podlubac od czasu do czasu to polecam
~chevy
Chevrolet Camaro III
jesli komus nie przeszkadzaja wieksze naklady finansowe na benzyne i ewentualne naprawy to jest to samochod swietny.

AUTOCENTRUM.PL S.A.