Ocena kierowcy - Chevrolet Camaro IV Cabrio

Kab, 12 lat temu
Silnik 3.8 i V6 193KM 142kW
Rok produkcji 1998
Chevrolet Camaro IV Cabrio 3.8 i V6 193KM 142kW 1998-2002 - Oceń swoje auto
Fun, wygląd i poczucie ogólnego wypasu. Zaboli głównie na stacji, ale poza tym autko bajka. Brakuje V8, ale w Conv to jeszcze ujdzie.
To nie jest nędzne 3.4. Lepszy silnik o niebo, ale do V8 mu daleko. Poza tym 200km i można jakoś jechać.
Automat, 4 biegi, szału nie ma. U mnie jednak pracuje bomba, zero problemów czy szarpnięć.
Rzuca po dołach czy koleinach. Na dziurawych drogach szubko idą podzespoły, ale dramatu nie ma. Na płaskim świetnie. Hamulce świetne.
W sumie można powiedzieć, że parkuje się za pomocą Mocy - nic nie widzisz i zaufaj odczuciom Luke.
Wszystko na miejscu i super wygodnie. Wypas po całości. Schowków mało dają radę - to nie rodzinne kombi. W 2 osoby można jechać na koniec świata, po złożeniu siedzeń tylnich lub zawaleniu ich rzeczami miejsca na bagaże aż nadto.
Wentylacja bez dachu super :-) Klimy nie używałem to nie wiem. Ogrzewanie przy tak dużym silniku to nie problem, ciepło zaraz jest.
Z przodu nie ma nic wygodniejszego na rynku, nieważne od wydanej kasy. Z tyłu troche gorzej, ale tak 4-
Moje Camaro działa tak cicho, że go nie słyszę czy jadę bez dachu czy z dachem.
Części w normie, ale część trzeba szukać albo ciągnąć ze stanów. Ekonomia nie istanieje w tym samochodzie - pali tyle co kierownik kotłowni z Misia \"pani kierowniczko, ja palę bez przerwy\". Chociaż każdy samochód z 200 KM spali podobnie.
Nie ma porównania do jakiegoś euroshitu, żeby dać coś na tym poziomie zEU lub azji trzeba dołożyc przynajmniej drugie tyle.
Jak narazie super. Cośtam się zepsuło typu światełko ale oj tam oj tam.
Nic się nie spsuło. Cośtam w moście strzyka, ale daje jeszcze radę.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.8 i V6 193KM 142kW [l/100km]

13,3