Lista ocen Chevrolet Camaro IV Coupe (8) - Całokształt

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~aurora65@wp.pl
Coupe 5.7 i V8 275KM 202kW
auto ma nie długo, ale w amerykańskich wozach siedzę caly czas i zawsze jednocześnie mam kilka sztuk, jeśli chodzi o Camaro to egzemplarzktóry mi się trafił, jest modelem jubileuszowym, z pelnym wyposażeniem targa, automat, skóry, system audio BOSE ze zmieniarką na 12cd i wiele innych
~Blackcamaroz28
Coupe 5.7 i V8 324KM 238kW
W takim aucie czujesz że żyjesz. V8 5,7 L tego nie można opowiedzieć, trzeba tego spróbować. Spojrzenia przechodniów i innych kierowców bezcenne. Szczególnie jadąc ze zdjętym dachem. Auto daje niesamowitą frajdę z jazdy, a moc wbija w fotel za każdym razem.
~scyzoryk_LOMZA
Coupe 5.7 i V8 275KM 202kW
Nie ma to jak 320KM i 6 biegow, to ze pali 20l/100km w miescie to szczegol (w NYC paliwo nie jest az tak drogie). 0-60 5.6, 1/4 mili-13.8sec. Jak ktos ma podobny samochod chetnie podyskutuje na ten tema. sebastianek23@hotmail.com Narka
~Lama187
Coupe 3.8 i V6 203KM 149kW
jak dla mnie wspaniale, oczywiscie o jezdzie w 4 osoby nie ma co marzyc ale to auto ma sluzyc dla 1-2 osob na weekendowe wypady badz do jazdy do pracy a jezdzi sie super
~Greg
Coupe 5.7 i V8 275KM 202kW
Nie wiem czy jest drugie auto z takim samym stosunkiem frajdy/ceny. Chcesz sie cieszyc zyciem i poczuc wolnosc? Kup Camaro. Chcesz sie poczuc jak emeryt? Kup Skode.
~tomekk
Coupe 3.4 i V6 160KM 118kW
przepiekny samochod, ma bardzo duzo zalet i jesli nie przeszkadza Ci podlubac od czasu do czasu to polecam
~Marcin
Coupe 3.8 i V6 203KM 149kW
Camaro spisuje się. Jestem z niego zadowolony.
~Adrian
Coupe 3.8 i V6 203KM 149kW
Zdecydowanie każdemu polecam to autko!
Chevrolet Camaro IV Coupe