Oceny Chevrolet Captiva– wybierz generację

Najnowsze oceny Chevrolet Captiva

~Szymon
Chevrolet Captiva I
jestem zadowolony. Brakuje mi tylko zamiast siedzen 1/3-2/3 trzech niezależnych foteli. Ale tego chyba nie ma żaden SUV
~Max
SUV 2.4 DOHC 167KM 123kW
Chevrolet Captiva II
Samochód bezawaryjny, wygodny, dobrze trzymający się drogi - napęd 4x4. Bardzo pakowny - ogromna przestrzeń bagażowa, która po złożeniu siedzeń pozwala na przewożenie bardzo dużych paczek. Jeżeli byłyby dalej sprzedawane na pewno kupiłbym kolejnego Chevego.
~lasso
Chevrolet Captiva I
Drugi raz nie kupię, bo lubię zmiany, ale zakup nowego mogę polecić każdemu. Nowy design, wygodny do miasta jak i w trasy, zużycie paliwa nie zawsze jest najważniejsze jeśli chodzi o samochody w tej klasie, nie wiem jak się zachowa po kilku latach używania (w sumie Koreańczyk)ale tzw. pierwsza liga też zaczęła obniżać loty (jakość)
~Darek narciarz
Chevrolet Captiva II
Nigdy nie myślałem,że kupię Chevroleta.Wspólnie z wspólnikiem szukaliśmy nowych samochodów i nie spieszyliśmy się.Ja nawet nie chciałem SUV-a ale kombi 4x4.Przegłosowali mnie żona i wspólnik. Zaczęliśmy testować samochody wiosną- wszystkie 4x4,automat.TIGUAN,KIA,RAV-4 to typowe kompakty moim zdaniem do miasta i dla kobiet.Dopiero CRV,4007,XC-60,CX-5 i CAPTIVA nadają się do jazdy na dłuższe dystanse.Mazda jest strasznie twarda i żle się mi...
~mani
Chevrolet Captiva II
Auto ma swoje wady, ale ma ich niewiele, poza nawigacją, która mogła by być lepsza pod wieloma względami i kierownica która mogła by być mniejsza, to silnik i jakość wykonania rekompensują złe wrażenie. Prześwit też może przeszkadzać, ale ja szukałem samochodu z napędem 4x4 jak potrzeba, a poza tym wyższego samochodu, Chevrolet zauroczył mnie wyglądem i osiągami, spalanie też nie najgorsze. Myślałem, ze będzie gorzej.
~nowak131
Chevrolet Captiva I
Auto przy swojej masie jest trochę ospałe ale po przeprowadzeniu delikatnego chip tuningu i podniesieniu do 172 km jeździ się super.
~dentysta
Chevrolet Captiva II
Uważam że samochód jest bardzo udaną i dopracowaną konstrukcją. Silnik, zawieszenie czy wyciszenie auta oceniam na najwyższym poziomie. Jazda tym samochodem sprawia dużo frajdy. Niestety nie które elementy wnętrza(plastiki) są co tu dużo mówić kiepskiej jakości a w zasadzie jeden - gówniany elektroniczny zegarek i jego otoczka. Reszta ujdzie. Na szczęście nic nie trzeszczy :)
~komar501
Chevrolet Captiva II
Szukałem dość długo i nie żałuje, a nawet polecam.
Dziennik kosztów dla Chevrolet Captiva
10,3
12,1
~Paweł po 40 - tce
Chevrolet Captiva I
Ogólnie fajny , wygodny i dobrze wyposażony wóz dla rodziny . W góry na narty jak i do Chorwacji nad morze w czwartek na pogrzeb jak i sobotę do ślubu czy w niedzielę do kościoła . Auto pasuje na każdą okazję i robi duże wrażenie na kierowcy jak i na sąsiedzie . Godne polecenia .
~Waldek
Chevrolet Captiva I
Super auto dla rodziny. Jeżdżę sporo w górach w zimie na narty. Bez stresu przy wyciągach. Byłem w sytuacjach gdy tylko SUV-y radziły sobie bez problemu. Dużo miejsca w środku - lubię to. Bardzo dobrze radzi sobie w terenie (bez skrajności). No i zaskoczenie na autostradzie. Po 700 km wysiadam z samochodu bez objawów wyczerpania.
Chevrolet Captiva