Oceny Chevrolet Captiva I

Chevrolet Captiva I - Oceń swoje auto

Oceny Chevrolet Captiva I – wybierz silnik

Najnowsze oceny Chevrolet Captiva I

Chevrolet Captiva I
Moja ocena jest zrobiona po 3,5 roku prywatnego użytkowania i 70.000km. Wszystkie przeglądy serwisowe robione co 15.000 km, olej wymieniany co rok (longlife). Nie mogę polecać tego auta, ale aktualnie nie mam punktu odniesienia, czy inne marki to taki sam fajans. Śmieszą mnie natomiast opinie wielu szczęśliwych posiadaczy Captivy, którzy po 1000-2000km wysławiają na Autocentrum pod niebiosa nowo nabyte auto. Ja też byłem takim szczęśliwym po...
~Paweł po 40 - tce
Chevrolet Captiva I
Ogólnie fajny , wygodny i dobrze wyposażony wóz dla rodziny . W góry na narty jak i do Chorwacji nad morze w czwartek na pogrzeb jak i sobotę do ślubu czy w niedzielę do kościoła . Auto pasuje na każdą okazję i robi duże wrażenie na kierowcy jak i na sąsiedzie . Godne polecenia .
~Przemek
Chevrolet Captiva I
Kupiłem auto, które miało spełniać kilka warunków - od bezpieczeństwa poprzez ekonomię do pakowności. Wcześniej śledziłem wszelkie wiadomości na temat tego auta i poza problemami z silnikami benzynowymi V6 - nie znalazłem żadnych niepokojących wpisów. Jedynie wersje < 2009 miały problem z kurtynami SRS - dlatego postanowiłem kupić wersję z 2010 roku. Generalnie jest to Opel Antara lub Holden (w Australii) produkowany w Korei :)
Dziennik kosztów dla Chevrolet Captiva I
11,8
~Robert
Chevrolet Captiva I
Jeśli ktoś potrzebuje dużego, wygodnego i niedrogiego w eksploatacji auta, to jest godne polecenia, dużo miejsca, umiarkowane koszty eksploatacji, zwarta sylwetka i ładny kształt - do użytku firmowego i prywatnego.
3,3
~mansoft
Chevrolet Captiva I
Ogólnie z zewnątrz autko robi naprawde miłe wrażenie i myślę, że nikt nie miałby nic przeciwko, gdyby miał okazję sobie takim pojeździć. ja takowoą okazję miałem i powiem, że autkiem jeździ się sympatycznie. Zakup tego samochodu dostarcza nowych znajomości - w serwisie. Autko dla ludzi, którzy mają czas lub pracownika, żeby się nim zajął.
~Rysio
SUV 3.2L 230KM 169kW
Chevrolet Captiva I
Zanim kupilem ten samochod to wyleczylem sie z Meredesa czy raczej zawiodlem na nim ze to juz nie to co kiedys(2 lata gwarancji jak wszyscy daja 3, drogi serwis i A klasa albo Smart na 3 tygodnie). Znajomy mnie namowil a teraz sam polecam bo to zadziwiajaco dobry samochod w czasach nedznej elektroniki i wszechobecnej redukcji kosztow.
~lasso
Chevrolet Captiva I
Drugi raz nie kupię, bo lubię zmiany, ale zakup nowego mogę polecić każdemu. Nowy design, wygodny do miasta jak i w trasy, zużycie paliwa nie zawsze jest najważniejsze jeśli chodzi o samochody w tej klasie, nie wiem jak się zachowa po kilku latach używania (w sumie Koreańczyk)ale tzw. pierwsza liga też zaczęła obniżać loty (jakość)
~Waldek
Chevrolet Captiva I
Super auto dla rodziny. Jeżdżę sporo w górach w zimie na narty. Bez stresu przy wyciągach. Byłem w sytuacjach gdy tylko SUV-y radziły sobie bez problemu. Dużo miejsca w środku - lubię to. Bardzo dobrze radzi sobie w terenie (bez skrajności). No i zaskoczenie na autostradzie. Po 700 km wysiadam z samochodu bez objawów wyczerpania.
Chevrolet Captiva I
Nie ma co ukrywac. jest to srednia polka, dobrze wyposazona za rozsadna cene. czesci zamienne via Opel, wykonanie tez.
~P.
SUV 3.2L 230KM 169kW
Chevrolet Captiva I
Auto super wygląda, rewelacyjnie zachowuje się na drodze, spalanie oceniam na "spodziewane".