Oceny Chevrolet Captiva II SUV Facelifting 2.2D 184KM 135kW od 2013

Chevrolet Captiva II SUV Facelifting 2.2D 184KM 135kW od 2013 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Chevrolet Captiva II SUV Facelifting 2.2D 184KM 135kW od 2013

~Error404PL
SUV Facelifting 2.2D 184KM 135kW
Samochód bardzo wygodny, dynamiczny i pojemny. Mam rodzinę 4 osobową i podróżuje się nam bardzo dobrze. Mam wersje LTZ plus wszystkie dodatki jakie można było do niego dać więc niczego mi i mojej rodzinie nie brakuje wszystko działa i sam samochód jest praktycznie bezawaryjny. W środku nic nie piszczy nic nie trzeszczy auto jest wykonane solidnie.
2,4
~Michał
SUV Facelifting 2.2D 184KM 135kW
Tragiczna automatyczna skrzynia biegów, wymieniana 2 razy w tym raz na gwarancji. Brak części zamiennych w kraju, za każdym razem trzeba szukać i sprowadzać z zagranicy lub przez firmy pośredniczące, co powoduje znaczny wzrost ceny części. W zakrętach niestabilny w prowadzeniu, napęd 4x4 to iluzja, sprawdza się przy bardzo małych prędkościach. Niektóre warsztaty, nie chcą nawet serwisować tych samochodów z powodu braku części na rynku.
~robke
SUV Facelifting 2.2D 184KM 135kW
Samochód całkowicie spełnił moje oczekiwania. Napęd 4X4, automatyczna skrzynia, wielki i pojemny, cichy i mocny zarazem. Doskonały stosunek ceny do jakości. Naprawdę trudno się do czegoś przyczepić chociaż trzymanie boczne fotel i i jakość niektórych materiałów mogłoby być lepsze.
~Jarek Chevy Captiva
SUV Facelifting 2.2D 184KM 135kW
Ładne auto - wiem, że ma to wydźwięk prostoty, ale tak jest w istocie. Polansuj się powoli po osiedlu a zobaczysz ciekawych kierowcy przechodniów. Zatrzymaj się przed przejściem a zyskasz szacunek kilku osób. Wyrusz Captivą w trasę a nie poczujesz zmęczenia. Tylko to miejsce w środku ...
4,1
~FotoImage
SUV Facelifting 2.2D 184KM 135kW
Ciężko z częściami ale oryginalne w dobrych cenach
~Joe69
~Piotr
SUV Facelifting 2.2D 184KM 135kW
Trasa 4100km z przyczepą, waga na haku 1700kg w aucie bagaże prędkość od 95 do 115 tempomat, wyprzedzanie tirów pod góry i osobówek bez żadnego problemu. Spalanie 10,2l/100km (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Chevrolet Captiva II SUV Facelifting