Ocena kierowcy - Chevrolet Captiva II SUV

dentysta1, 11 lat temu
Silnik 2.2D 184KM 135kW
Rok produkcji 2012
Chevrolet Captiva II SUV 2.2D 184KM 135kW 2011-2012 - Oceń swoje auto
Robię aktualizację do poprzedniego wpisu, Zrobiłem samochodem w wakacje ponad 4tyś kilometrów, Samochód przetrwał a dawałem mu ostro w kość na autostradzie przy 5 osobach i bagaże pod dach rozpędziłem go bodajże do 195km/h ;) Średnia prędkość 160-170 spalanie przy tej prędkości/ładunku/klima wychodziło lekko ponad 11l komfort jazdy oceniam wysoko wyciszenie uważam za bardzo dobre, średnie spalanie na całej trasie wyszło mi 10.6 z tym że jak piszę nie oszczędzałem go. Teraz już jestem pewny że wybrał bym automat co prawda w trasie to nie przeszkadza ale zbyt krótki zakre obrotów zmusza do wachlowania. Stabilność pojazdu w porządku ale zamierzam zwiększyć szerokość opon aby mimo wszystko poprawić przyczepność i pewność prowadzenia w zakrętach. Nawigacja raczej słaba i nie korzystałem z niej, na szczęście nie jestem gadzeciarzem bo cały system multimedialny wypada raczej słabo ale to najmniej dla mnie ważne. W podsumowaniu komfortowy SUV o umiarkowanym apetycie którego można zmusić do szybkiej jazdy.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2D 184KM 135kW [l/100km]

9,7