Oceny Chevrolet Captiva II SUV

Oceny Chevrolet Captiva II SUV – wybierz silnik

Najnowsze oceny Chevrolet Captiva II SUV

~ahd
Chevrolet Captiva II
Świadomy wybór. Miałem do wyboru Outlander\'a, IX35, Kia Sportage. Outlander rewelacyjny z zewnątrz, porządnie wykonany ale jeżdżąc nim czułem się jak na traktorze. IX35 to zabawka przy Chevym. Do Kia\'i po prostu nie jestem przekonany i niczym mnie nie zachwyciła.
~Darek narciarz
Chevrolet Captiva II
Nie zmieniam mojej poprzedniej opinii o tym samochodzie,jeżdzili nim moi znajomi,którzy mają SUV-y teoretycznie bardziej prestiżowych marek (Outlander,Tiguan,RAV,Q-5) byli mile zaskoczeni CAPTIVĄ.
~mani
Chevrolet Captiva II
Aktualizuje swój wpis po 2, 5 roku użytkowania. Samochód spisuje się dobrze, choć w czasie 2 lat zdarzyła się usterka miski olejowej, została wymieniona na nową w ramach gwarancji i dwukrotnie padła nawigacja, również wymieniona
Dziennik kosztów dla Chevrolet Captiva II SUV
12,4
~Kacper
mały minus - brak stałego 4x4 po wcześniejszej jeżdzie subaru brakuje
~dentysta1
Chevrolet Captiva II
Robię aktualizację do poprzedniego wpisu, Zrobiłem samochodem w wakacje ponad 4tyś kilometrów, Samochód przetrwał a dawałem mu ostro w kość na autostradzie przy 5 osobach i bagaże pod dach rozpędziłem go bodajże do 195km/h ;) Średnia prędkość 160-170 spalanie przy tej prędkości/ładunku/klima wychodziło lekko ponad 11l komfort jazdy oceniam wysoko wyciszenie uważam za bardzo dobre, średnie spalanie na całej trasie wyszło mi 10.6 z tym że...
Chevrolet Captiva II
NARAZIE ZA MALY DYSTANS ZEBY OCENIAC AWARIE ALE C5 NOWA JUZ PO TAKIM PRZEBIEGU OK 2000 MIALA PIERWSZA WIZYTE W SERWISIE I TO WYMAGAJACA HOLOWANIA AUTA A TU NARAZIE FABRYCZNYCH BLEDOW BRAK.
~Max
Chevrolet Captiva II
Samochód bezawaryjny, wygodny, dobrze trzymający się drogi - napęd 4x4. Bardzo pakowny - ogromna przestrzeń bagażowa, która po złożeniu siedzeń pozwala na przewożenie bardzo dużych paczek. Jeżeli byłyby dalej sprzedawane na pewno kupiłbym kolejnego Chevego.
~Albert
Chevrolet Captiva II
Duże, bardzo komfortowe auto w rewelacyjnej cenie. Polecam pełną wersję LTZ z dieslem 184 km w automacie. Wersja 7 osobowa. To duży, wygodny SUV - mnóstwo miejsca z tyłu (rzadkość w tej klasie) i spory bagażnik (mimo wersji 7 os.)
~Marcin
Chevrolet Captiva II
Systemu audio/nawi: radio jakby przeniesione z poprzedniej epoki ale za to dobrze gra, szkoda że nie jest podłączone pod wyświetlacz multimedialny, nawi też troszkę słaba i wolna w wyznaczaniu alternatywnej trasy, sterowanie z kierownicy brak podświetlenia w nocy i przewijania stacji radiowych do tyłu. Wnętrze: fotele dobrze się siedzi lecz w ostrych zakrętach trochę się wysuwamy, jakość plastików przeciętna, wszystko pod ręką. Stylistyka...
~mani
Chevrolet Captiva II
Auto ma swoje wady, ale ma ich niewiele, poza nawigacją, która mogła by być lepsza pod wieloma względami i kierownica która mogła by być mniejsza, to silnik i jakość wykonania rekompensują złe wrażenie. Prześwit też może przeszkadzać, ale ja szukałem samochodu z napędem 4x4 jak potrzeba, a poza tym wyższego samochodu, Chevrolet zauroczył mnie wyglądem i osiągami, spalanie też nie najgorsze. Myślałem, ze będzie gorzej.
Chevrolet Captiva II SUV