Oceny Chevrolet Cruze Sedan 2.0 VCDI 16V 150KM 110kW 2008-2010

Chevrolet Cruze Sedan 2.0 VCDI 16V 150KM 110kW 2008-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Chevrolet Cruze Sedan 2.0 VCDI 16V 150KM 110kW 2008-2010

Chevrolet Cruze
JEŻELI MAJĄ PAŃSTWO KTÓRĄKOLWIEK Z TYCH USTEREK BARDZO PROSZĘ O PRZESYŁANIE NA MOJĄ POCZTĘ OPISU WRAZ Z NUMEREM VIN AUTA.PRZEŚLE WSZYSTKIE UWAGI DO CHEVROLET POLSKA I MOŻE COŚ Z TYM ZROBIĄ.WŁAŚNIE WALCZĘ O NOWĄ KIEROWNICĘ I BĘDĘ WDZIĘCZNY ZA INFORMACJE [email protected] lub 501-284-125 po 17h
~smarek
Chevrolet Cruze
Cruze zaskoczył mnie bardzo pozytywnie, w porównaniu do mojego poprzedniego auta jest lepiej prawie pod każdym względem, świetny, cichy silnik 2.0 VCDI 150KM daje dużą frajdę z jazdy (przyspieszenie 8,7sek do 100km/h wg danych producenta), zawieszenie i systemy bezpieczeństwa czuwają, żeby auto jechało tam, gdzie chcemy, nawet na śliskiej nawierzchni, auto bezpieczne (ostatnio zrobione testy NCAP wypadły świetnie), wygodne i ekonomiczne, no i...
~okd
Chevrolet Cruze
skrzynia biegów powinna być już 6 biegowa.To co dają teraz to masakra, czujesz wrzucanie każdego biegu.
~laki
Chevrolet Cruze
Nie oczekiwałem fajerwerków za tę cenę, ale jestem mile zaskoczony. Brak dwustrefowej klimatyzacji i kiepski nawiew z tyłu to jedyne braki. Świetnie jedzie, na dziurka czasem coś stuknie w zawieszeniu, pakowny i wygodny. Zabawny jest brak w mojej wersji LS głośników w dzrzwiach tylnych (choć są atrapy). W serwisie w poznaniu nikt nie wiedział czy sa tam doprowadzone przewody i jaki jest rozmiar głośnika.
3,3
~Ferstt
Chevrolet Cruze
>moje auto było już kilkanaście razy na naprawach gwarancyjnych. Na razie drobnych, ale boje się myśleć co będzie po gwarancji. Części bardzo drogie, nie ma zamienników. Odradzam kupno