Lista ocen Chevrolet Epica 2.0 24v 143KM 105kW 2006-2012 (26) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej_W
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Uważam że jest odpowiedni do wielkości auta a o skuteczności działania kontroli trakcji przekonałem się już nie raz przy ostrym hamowaniu i manewrach. Nigdy (!) go nie postawiło w poprzek. ASR działa zupełnie inaczej niż w VW - łagodnie. W Passacie przy dynamicznym ruszeniu myślałem że wszystko poodpada - skacze, tłucze a potem na warsztat i ABS do naprawy bo kontrolka nie gaśnie. W tym aucie słychać tylko zgrzytanie. Samochód na oryginalnych...
~mlody750
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
dość miękko zestrojony, nierówności terenu wybiera komfortowo. Przy poprzecznych nierownościach potrafi głośno pracować. Koła są szeroko rozsawione więc wąskie progi przechodzimy okrakiem. Do tych 115 km/h auto plynie, ale wg mnie powyzej 150 km/h wymaga już stałej uwagi, co jest mało komfortowe i nie zachęca do takiej jazdy.
~Jacek
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Dobry na prostej , kiepsko wchodzi w szybkie zakręty. System kontroli trakcji - beznadziejny ( w zimie wręcz przeszkadza , trzeba go wyłanczać bo robi się niebezpiecznie).
~Grzegorz Śliż
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Niezbyt zwinny po zakrętach ale na autostradzie wiatr boczny nim nie miota za bardzo nawet przy dużych prędkościach.
~sab
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Nie jest to samochód przeznaczony do szybkiej jazdy - w zakrętach, przy dużych prędkościach, bardzo słabe czucie jazdy.
~shelton
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Prowadzi się dobrze, układ kierowniczy precyzyjny aczkolwiek po 95ooo km do wymiany były końcówki drążków kierowniczych.
~Tadek
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Bez zastrzeżeń.Pochyla się na szybkich zakrętach, ale nie wynosi go nigdy. Zawieszenie dośc głośne, ale bardzo trwałe.
~epica
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
praktycznie wymieniłem już wszystko a zawieszenie nadal stuka, na początku było ok tak do 70tys potem tragedia walcze nadal.
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
po 15tys.km wymiana przegubów, słabo pokonuje poprzeczne nierówności np. koleiny, na dziurach auto też wymienka.
~J. Sobczyk j.sobczyk@orange.pl
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Prowadzi się bardzo dobrze, przynajmniej gdy nie ma śniegu. Swoją drogą ESP by sie przydało. To jednak ciężki samochód!