Lista ocen Chevrolet Evanda (41) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Jeszcze nie wiem czy to drobna czy nie, ale elektryka głupieje. Włączam mi się kontrolka otwarcia bagażnika (mimo że bagażnik jest zamknięty) i jednocześnie oświetlenie w kabinie nie działa (żadne górne lampki), nie można sterować lusterkami (dziś myślałem że nie wyjadę do pracy, bo nie mogłem rozłożyć lusterek), podświetlenie zegarów padło i teraz najlepsze - jak odzyskałem oświetlenie wewnątrz to w chwili kiedy otworzyłem swoje drzwi...
~adaplaz
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Na razie jest OK, ale maly przebieg. Cos skrzypi i trzeszczy z tylu, poczekam na przeglad. Raz bylem w serwisie z powodu dziwnie dzialajacego hamulca recznego - nbalezy go zaciagniac maksymalnie (jest dziwnie gumowaty, bez czucia) i wziasc prawke na lekkkie bujniecie zanim zalapie. Wytlumaczo no mi ze ten model tak ma. Przy okazji okazalo sie, ze aby wyregulowac hamulec reczny nalezy zdementowac panel srodkowy - brak regulacji od dolu.
~www.maciejspiewak.com
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Skorodowane słupki w bocznych tylnych oknach, zanik funkcji przełączników w kierownicy, nieszczelna uszczelka pod miską olejową, poprawa geometrii prawego koła przedniego, plus naprawa drążka, wymiana uszczelniacza w bloku, wymiana radia Blaupunkt, zwariowane lusterka boczne i lampy tylne - z powodu wody, która wniknęła po myciu w zwykłej myjni.
~arnest@op.pl
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Wszystkie samochody się psuja ten nie jest pod tym względem ani lepszy ani gorszy,najwięcej problemów miałem z kontrolką poduszki powietrznej która zapalała się poprzesunięci fofela pasarzera lub kierowcy,zawiodły kostki łącząca wiązkę z fotelami.Wystarczyło poprostu ominąć kostki i połączyć na stałe.
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
- ciągle zaparowane przednie i tylne reflektory (2 razy problem zgłaszany do serwisu) - zaraz po odebraniu auta z salony pojawiły się problemy z dźwignią wycieraczek. Funkcja włączenia wycieraczek na żądanie działała jak chciała - poluzowana linka sprzęgła, czyli zgrzyty przy wrzucaniu wstecznego
~wapniaq
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
za krótko jeżdżę ale raczej dobrze. dostrzegam problemy z blacharką - gdzieniegdzie rdza, ,mimo że samochód bez stłuczek (na przykład rdza wokół otworów technologicznych pokrywy bagażnika - wstyd!
~Piotr
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Cewka zapłonowa,czujnik ABS(w ramach gwarancji).2x zapchany filtr LPG (tankowałem prawie wyłącznie na stacjach RG, od tej pory próbuję Shell i doraźnie Statoil oraz BP.Na razie spokój).
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Tapicerka szybko sie wygniata na podłokietniku miedzy przednimi fotelami oraz na drzwiach kierowcy. Parowanie lamp było zgłaszane 2 razy, skrzypiące wycieraczki również były już wymieniane,
~Alternatywny
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Auto jeździ od serwisu do serwisu, i nic się nie dzieje, jedynie co to wymieniłem dopiero klocki hamulcowe, ale wiadomo, że automat szybciej wykańcza klocki.
~Kuba
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
odchodzi (sciera się) farba z uchwytu wewnętrznego drzwi cos stuka pod maską na poprzecznych nierównościach (ciekawe kiedy i co sie urwie)