Lista ocen Chevrolet Evanda (51) - Całokształt

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin z Krakowa
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
jak dla mnie to 3.5 - spalanie przyprawia mnie o bol glowy , malo dynamiczny - reszta tzn wyglad i komfort + WYPOSAZENIE starja sie wyrownac te niedociagniecia!!!!
~piasecki@onet.pl
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Jeśli niezawodnością dorówna Leganzie, to znakomita inwestycja. Auto wygodne i eleganckie, choć mało prestiżowe. Cena zakupu atrakcyjna. ??? Cena odsprzedaży.
~Mis
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Mozna bez kompleksow porównywać z Passatami, Audi czy BMW, ktore sa duzo drozsze. Mam tylko nadzieje ze jakosc wykonania okaze sie równie dobra.
~Kuba
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Auto awaryjne jak dla samochodu tej klasy i ceny. Bardzo duże spalanie. Kiepski serwis-w Katowicach M&M Cars-niesłowni i niekompetentni
~anam2@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Choć powinienem wpisać coś pomiędzy dobrze a przeciętnie - po tak dużym samochodzie z solidnym 2 litrowym silnikiem można się było spodziewać więcej.
~arnest@op.pl
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Chevrolet Daewoo Evanda to ogólnie bardzo dobry samochód dla ludzi którzy nie chcą mieć za dużo problemów z autem.
~gawlitz@wp.pl
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
STOSUNEK KASY DO KLASY WOZU-REWELACJA.LIMUZYNA FULL WYPAS,SKÓRA ,CHROM,DRZEWO I NAMIASTKA AMERYKI ZA ŚREDNIE PIENIĄDZE-WARTO!
~arek
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
naprawde dobre i dopracowane auto. Wiele czesci pasuje od Leganzy ( silnik /uklad jezdny).Orginalne klocki -90 zl
~adaplaz
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
To moj nastepny samochod po Mondeo i jestem zadowolony. Mondeo bez przerwy cos dolegalo ale mialo lepszy silnik (2.0) i zawieszenie.
~Redali
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Auto jest awaryjne, serwis jest tragiczny. Każda naprawa trwa tygodniami ponieważ albo nie mają części albo nie wiedzą co się popsuło.