Lista ocen Chevrolet Evanda (51) - Całokształt

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tadeusz
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Samochód klasy prawie E za rewelacyjną cenę. Ma wszystko co potrzeba do normalnej wygodnej spokojnej jazdy. Nie ma jak poszaleć. Trochę za drogi w eksploatacji - benzyna- przy intensywnej jeżdzie po 70.000 km rocznie. Generalnie ocewna na 5 ale jednak z małym minusem
~FacetzMazur
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Naprawdę polecam to auto, najbardziej bezawaryjny samochód jaki miałem, nawet jak zepsuła się jakaś drobnostka to części tanie do niego jak barszcz, wygodne duże auto, z LPG była by naprawdę bajka. Polecam każdemu żadne auto tyle nie oferuje za tą cenę.
~Alternatywny
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Bardzo dobre auto, niezawodne i niedoceniane przez innych ponieważ nie ma znaczka VW czy Toyoty. Tanie w serwisowaniu, wygodne, i przestronne. A w dodatku bardzo rzadko spotykane co sobie cenię, bo Passatów czy Mondeo mnóstwo jeździ, a Evanda nie:)
~Pedros
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Ma to coś-sylwetka rewelacyjna,silnik suuper tylko spalanie rzędu 14l gazu na 100km to trochę dużo ale jak się chce szybko przemieszczać z pkt A do pkt B to tak wychodzi,nie muszę szukać autka do ślubu bo już mam :)
~piasecki@onet.pl
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Po przebiegu 63 kkm potwiedzają się oczekiwane korzyści. Idealne auto do spokojnej jazdy i długich przebiegów. Trochę za słaby silnik do dynamicznej jazdy zwłaszcza autostradą. Solidnie wykonane wnętrze. Oby tak dalej.
~Redali
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Jestem zawiedziony i rozczarowany. Najbardziej irytujące i zastanawiające jest to, że ludzie w serwisie nie są zaskoczeni. Jest im oczywiście przykro, mówią że to pierwszy taki przypadek itd itp, ale są mało przekonywujący.
~Marek
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
To był bardzo dobry zakup. Za cenę 15 tys w 2011 dostałem duży wygodny i solidny samochód. Służy mi do dzisiaj. Pojedzie w dluzsza trasę, pociągnie przyczepę i wygodnie przewiezie 5 osób.
~Alojzy
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Duza limuzyna z dobrym silnikiem za rozsadne pieniadze. Co ja mowie, przeciez za to auto ze skora i super wyposazeniem zaplacilem tyle co za skode octawie z silnikiem 1,6! I to ta stara octavie!!!
~tomekp1-63@o2.pl
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Zawiodłem się na tym samochodzie.Niby to Daewoo, ale poprzednik był duuużo lepszy.Miałem dwie leganzy zrobiłem na nich po 200tysięcy i nie miałem z nimi żadnych kłopotów.
Dziennik kosztów dla Chevrolet Evanda
12,3
~Maciej Śpiewak
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Auto zrobiło dobre wrażenie ´na pierwszy rzut oka´, bardzo fajne samopoczucie we wnętrzu, cicho, dobre wyposażenie, które działa, bardzo fajne światła mijania.