Lista ocen Chevrolet Evanda 2.0 i 16V 131KM 96kW 2004-2006 (76)

4,1
~piasecki@onet.pl
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Po przebiegu 63 kkm potwiedzają się oczekiwane korzyści. Idealne auto do spokojnej jazdy i długich przebiegów. Trochę za słaby silnik do dynamicznej jazdy zwłaszcza autostradą. Solidnie wykonane wnętrze. Oby tak dalej.
~DWZ
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Mało elastyczny, bo jest za słaby, brak mu CO NAJMNIEJ 30-40 KM :-( (Silnik)
~Pedros
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Ma to coś-sylwetka rewelacyjna,silnik suuper tylko spalanie rzędu 14l gazu na 100km to trochę dużo ale jak się chce szybko przemieszczać z pkt A do pkt B to tak wychodzi,nie muszę szukać autka do ślubu bo już mam :)
~justas
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Bardzo solidny i nie psujący się samochód. Duży i wygodny. Większy w środku niż na zewnątrz. Bardzo tanie części i naprawy. Mi się nic nie psuje - tylko części eksploatacyjne. Nie ma problemów z elektroniką. Taka duża limuzyna dla spokojnie jeżdżących - sportowych emocji się tu raczej nie uświadczy. Ogólnie jest OK.
~Mis
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Mozna bez kompleksow porównywać z Passatami, Audi czy BMW, ktore sa duzo drozsze. Mam tylko nadzieje ze jakosc wykonania okaze sie równie dobra.
3,2
~Kuba
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Auto awaryjne jak dla samochodu tej klasy i ceny. Bardzo duże spalanie. Kiepski serwis-w Katowicach M&M Cars-niesłowni i niekompetentni
~Użytkownik
bardzo dobry samochód naprawde polemam zwłaszcza że kosztuje ok.68900
3,3
~tomekp1-63@o2.pl
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Zawiodłem się na tym samochodzie.Niby to Daewoo, ale poprzednik był duuużo lepszy.Miałem dwie leganzy zrobiłem na nich po 200tysięcy i nie miałem z nimi żadnych kłopotów.
~adgal
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Oceniam to auto na najwyższą ocene gdyż za takie pieniądze oferuje bardzo wiele i ma nowoczesną sylwetke.
~Alojzy
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Duza limuzyna z dobrym silnikiem za rozsadne pieniadze. Co ja mowie, przeciez za to auto ze skora i super wyposazeniem zaplacilem tyle co za skode octawie z silnikiem 1,6! I to ta stara octavie!!!