Lista ocen Chevrolet Evanda 2.0 i 16V 131KM 96kW 2004-2006 (76)

~Krzysiek
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Według mnie jest to samochód warty polecenia jak i dla prezesów firm ceniących sobie wartość reprezentacyjną i komfort jak i dla 5 osobowej rodzinki jadącej na wakacje!!!zwłaszcz że kosztuje tylko 68.990zł a inne samochody innych marek o podobnych wymiarach i wyposarzeniu kosztują ok.100tys
4,1
~Krzysztof
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Za tą cenę nie jest możliwe kupienie samochodu z takim standardem, wygląd tego auta jest ponad czasowy, bije na głowę wszystkie oklepane wiejskie wózki typu BMW Audi VW. Komfort podróżowania jest wysoki, w środku czujemy się jak w limuzynie za 100 000. Polecam to auto choć ciężko znaleźć zadbany egzemplarz,
~Marek
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
To był bardzo dobry zakup. Za cenę 15 tys w 2011 dostałem duży wygodny i solidny samochód. Służy mi do dzisiaj. Pojedzie w dluzsza trasę, pociągnie przyczepę i wygodnie przewiezie 5 osób.
2,3
~Awokado
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Miałem go 5 lat na taxi psuło się wszystko co mogło w tępie ekspresowym. Łożyska, awarie cewki zapłonowej, strasznie zamulony samochòd. Szwankowała elektryka. Drogie lampy przednie po 900zl nowe używane po 500zl. Samochód dużo palił po mieście 20 litrów gazu w korkach z klima. Bez klimy w korkach tak ok 16 Gazu. W trasie palił 11 gazu. Kupiłem go za 15 tys włożyłem ok 20 tys. To nie jest samochód. Części do niego brak. I co najgorsze to...
~gawlitz@wp.pl
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
STOSUNEK KASY DO KLASY WOZU-REWELACJA.LIMUZYNA FULL WYPAS,SKÓRA ,CHROM,DRZEWO I NAMIASTKA AMERYKI ZA ŚREDNIE PIENIĄDZE-WARTO!
4,1
~Marcin z Krakowa
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
jak dla mnie to 3.5 - spalanie przyprawia mnie o bol glowy , malo dynamiczny - reszta tzn wyglad i komfort + WYPOSAZENIE starja sie wyrownac te niedociagniecia!!!!
~Adam
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Samochód jest świetny,nie mam zamiaru go sprzedawać.Tym bardziej,że bardzo dużo podróżuję.
~Eugeniusz Pisarek
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Jestem bardzo zadowolony z użytkowania. Mam nadzieję, że będzie podobnie jak moja Leganza bezawaryjna.
3,1
~Piotr
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Nigdy więcej Chevroleta !!! Już jestem szczęśliwym nieposiadaczem tego auta. Wcześniej posiadałem Nubirę, a jeszcze wcześniej Espero ale z żadny z tych samochodów nie miałem połowy problemów co z tą nieszczęsną Ewandą. Może miałem pecha, ale markę Chevrolet skreśliłem chyba już na zawsze!
~Tadeusz
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Samochód klasy prawie E za rewelacyjną cenę. Ma wszystko co potrzeba do normalnej wygodnej spokojnej jazdy. Nie ma jak poszaleć. Trochę za drogi w eksploatacji - benzyna- przy intensywnej jeżdzie po 70.000 km rocznie. Generalnie ocewna na 5 ale jednak z małym minusem