Oceny Chevrolet Kalos

Oceny Chevrolet Kalos – wybierz silnik

Najnowsze oceny Chevrolet Kalos

~Łukasz
Chevrolet Kalos
Poza normalną eksploatacją i wynikającymi z niej wymianami części, jedynym problemem jest klimatyzacja. W przypadku mojego samochodu, gdzieś jest wyciek czynnika chłodzącego. Nawet z kontrastem nie da się znaleźć miejsca rozszczelnienia układu/wycieku.
~Wojciech
Chevrolet Kalos
Idealny samochód jako pierwszy samodzielny zakup lub zakup dla młodych kierowców. Nie ima się go rdza ani usterki techniczne. W razie czego dostępne są do tego modelu tanie części zamienne i liczne zamienniki. Polecam, dla osób użytkujących samochód głównie w mieście, czasami tylko zapędzających się w dłuższa trasę.
~lissa
Chevrolet Kalos
Jak za takie pieniądze mogłam kupić zadbane seicento, matiza, czy coś na ten deseń. Auto nie wyróżnia się na ulicy swoją taniością i nie jest tak archaiczne jak poprzednio wymienione. Dobry stosunek jakości do ceny. Koszt to 5-6 tys, nie porównujmy go do aut z wyższej półki. W miarę tanie naprawy
2,2
~MARIO
Hatchback 1.4 82KM 60kW
Chevrolet Kalos
KAZDEMU KTO NAWET ROZWAZA ZAKUP TEGO AUTA ODRADZAM. LEPIEJ KUPIC PARE LAT STARSZA MAZDE ALBO TOYOTE. ZLE I TANIE WYKONANIE. ELEMENTY ZUZYWAJA SIE BARDZO SZYBKO I NON STOP COS SIE DZIEJE. OGOLNIE MAAAAAAAAAAASAKRA
~Robert
Chevrolet Kalos
Samochód ogólnie warty polecenia ale nie jest to oszczędny samochód pod względem utrzymania. Serwisowanie tego samochodu w salonie chevroleta jest drogie( za wymiane rozrządu przy 90tys. powiedzieli mi 900zł + sprawdzanie oleju, filtrów itp, liczmy około 1300zł) + do tego spalanie które jest strasznie wysokie jak na takie małe auto.
Chevrolet Kalos
Jestem zaskoczony tym autem każdy mi odradzał ale jest naprawde dobrze , ekonomiczne , zwrotne brak jakich kolwiek problemów oprócz normalnych wymian .
Dziennik kosztów dla Chevrolet Kalos
9,0
~Mika
Chevrolet Kalos
Auto warte polecenia do jazdy po mieście, na zakup itp
~marko
~Motylek***
~Tomasz Maćków
Chevrolet Kalos
Cena zbyt wygórowana w stosunku do ogólnej jakości i sprawności pojazdu , tyle że mnie kosztował ten pojazd 9600 euro.W kraju jest tańszy. (Stosunek jakość/cena)