Lista ocen Chevrolet Lacetti Hatchback (47) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Guybrush Treepwood
Hatchback 1.4 DOHC 16v 95KM 70kW
Naprawdę dobrze. Duże, szerokie koła o relatywnie niskim profilu zapewniają lepszą przyczepność. Na zakrętach bardzo przyjemnie się ten wozik prowadzi. Na prostej jedzie jak po sznurku. Może bez fajerwerków, gdyż samochód za te pieniądze nie może oferować ekstremalnych doznań, ale jest naprawdę przyzwoicie, układ jezdny naprawdę nieźle zaprojektowany i radzi sobie świetnie w każdych warunkach. Kierownica, oczywiście ze wspomaganiem chodzi...
~HUBERT,cooala70@o2.pl
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
SOLO- DOŚĆ DOBRZE.Z BOXEM DACHOWYM I ROWERAMI PEŁNIĄCYMI ROLĘ NIEMALŻE SPADOCHRONA ŻLE.POWYŻEJ 130KM/H PRZESTAJE SIE PRECYZYJNIE PROWADZIĆ.BEZ TEKICH OBCIĄŻEŃ,JEST O.K. I JEDZIE JAK PO SZNURKU.UWAGA NA PODMUCHY BOCZNE,BO PRZY WIĘKSZYCH PRĘDKOŚCIACH MOŻE NIEŻLE SZARPNAĆ.ALE BEZ OBAWY,JAK SIĘ TRZYMA KIEROWNICĘ OBURĄCZ NIE PRZEWRÓCI SIĘ:-)
~aj.marcz
Hatchback 1.4 DOHC 16v 95KM 70kW
Samochód dobrze trzyma się drogi. Wspomaganie kierownicy w sam raz, tak że przy wychodzeniu z zakrętu kierownica sama się prowadzi. Opłaca się kupić miękkie opony, bo haancook na nasz klimat są zbyt twarde. Opony są niskoprofilowe, więc dla zachowania komfortu jazdy po naszych drogach zimowe warto założyć już w październiku.
~Gregor
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Każde koło ma swoje niezależne zawieszenie wachaczowe i to była tajemnica sukcesu jeżeli chodzi o wygodę podróżowania tym autem. Zauważyłem, że przy przejeżdżaniu przez nierówności czy dziury w drodze nie targa całym autem, miękko resorowało i fajnie się prowadziło na trasie i w mieście.
~rozsadny w opiniach
Hatchback 1.8 DOHC 16v 121KM 89kW
zawieszenie jest miekie (brak belki), mi to zupelnie nie pasuje, stad moim zdaniem jest to auto ktore bardziej do gustu przypadnie kobietom. posluze sie takim swoim przykladem, czy fordem czy toyota 180km na godzine jade bez oporow, lacetti tylko do 160 zachomuje sie dla mnie tak jak oni.
~GPRP
Hatchback 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
mechanik powiedział żeby przy 88tys. wymienić amortyzatory z przodu. Więc wymieniłem chociaż podczas jazdy nie zauważyłem nigdy nic niepokojącego i pewnie gdyby nie mechanik to nadal jeździłbym na tych samych amorkach. Ale wymiana przy 88.tys to chyba za wcześnie. moim zdaniem minus
~HUBERT
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
BARDZO DOBRZE,NA PROSTYCH ODCINKACH I NA ZAKRĘTACH TEZ.GORZEJ NA KOLEINACH I PRZY BOCZNYM WIETRZE.SZCZEGÓLNIE JAK MA SIĘ NA DACHU INTER PACK LUB ROWERY.ALE TO WYJATKOWE SYTUACJE.TAK JEST PRECYZYJNIE,A PRZY WIETRZE TO KAŻDYM INNYA AUTEM TEZ PRZY DUZYCH PRĘDKOŚCIACH CHYBA BUJA?:-)
~draco
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Zawieszenie dobre jak na nasze drogi.Tuleje nie wybijają się zbyt szybko. Dobrze zbiera nierówności. Trochę efekt pływania,ale myślę,że jest to wina źle zgranego wspomagania.Po paru kilometrach wyczuwa się o co chodzi i przestaje to przeszkadzać.
~Shogun1983
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Zawieszenie zarówno dobrze tłumi nierówności jak i "przykleja" auto drogi - nie łatwa rzecz do pogodzenia. Przy wyższych prędkościach tył trochę ucieka, ale to raczej kwestia kompromisu między komfortem, a przyczepnością. Zdecydowanie lepiej niż dobrze.
~maronka6@wp.pl
Hatchback 2.0 SOHC 16v 121KM 89kW
twardziej jak w nubirze ona po dziurach płynęła a w nim trochę odczuwa się dziury ale mniej jak w golfie w zamian 150km/h i czujemy się pewnie ,na zakrętach jednak nie można przesadzić bo jest lekki efekt pływania
Chevrolet Lacetti Hatchback