Lista ocen Chevrolet Lacetti (242) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 204 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lancetnik
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Miejsca jak w dużym pokoju! Jest to ewenementem, że udało sie wygospodarować tyle przestrzeni dla kierowcy i pasażera. Bije na głowe inne droższe modele samochodów
~Sebastian
Kombi 1.8 DOHC 16v 121KM 89kW
wygodnie dla pieciu doroslych osob, fotele swietnie wprofilowane kanapa takze. mialem przyjemnosc jechac w dluzsza podroz ok 500km i nie czulem po niej zmeczenia w kosciach...
~Gprp
Hatchback 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
no właśnie, to jest to coś co bardzo mocno mnie trzyma przy tym aucie. po prostu jest wygodny, ma wielkie fotele i dużo miejsca dla pasażerów z tyłu
~draco
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Dużo miejsca i wygodnie.Wszystko pod ręką,choć bajerów nie ma..ale autko ma być samochodem a nie komputerem na kółkach.Mniej elektroniki mniej awarii.
~maronka6@wp.pl
Hatchback 2.0 SOHC 16v 121KM 89kW
jak na tak niepozorną wielkość z zewnątrz miejsca bardzo dużo z przodu z tyłu na nogi też, na szerokość trochę gorzej we trzech ,dwóch super, nad głową dużo
~Romik
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Czuję sie bardzo komfortowo, a mały nie jestem. Z tyłu również O.K. Polecam jednak auto dla max. 4 osób. 3 os. z tyłu - nieco niewygodnie.
~shogun
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Ogrom miejsca. Zarówno z przodu jak i z tyłu pasażerowia mają sporo miejsca na ramiona i nogi, nawet przy fotelu kierowcy cofniętym maksymalnie do tyłu.
~SlavekZ
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Bardzo duzy i wygodny samochod. Podłokietnik z przodu bardzo wygodny. Ci co kupili rocznik 2005 juz go nie maja - maja czego żalować. Fotele bardzo wygodne.
~Sławek
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
przy moim wzroście 186 miejsca pod dostatkiem, z tyłu dla dwóch pasażerów prawdziwa rozpusta, dla trzech wygodnie nawet na długich trasach
~Matheo z Łodzi
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
W tej klasie to hit ! ucierpiał tylko na tym bagaznik (275L). Miejsca z przodu jest dużo. Z tyłu przestrzeń zaskakuje i zachwyca (mam 185cm wzrostu).