Lista ocen Chevrolet Lacetti (242) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 204 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maneciarz@interia.pl
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Pasażerowie z przodu znajdą na pewno wygodną pozycję. Jednak za maksymalnie odsuniętym fotelem kierowcy zostaje niewiele miejsca z tyłu. Odbyłem kilka dłuższych podróży w 4 osoby i towarzystwo nie narzekało za bardzo. Plus za pojemny bagażnik. Doskwiera jednak mały \"wlot\" do bagażnika. Poza tym wyjście na kabinę po złożeniu tylnych siedzeń powinno być większe a nie ograniczone półkoliście z lewej i prawej strony u góry. W bagażniku przydało...
~Egon
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Jest bardzo dobrze. Jeździmy rodzinnie na długie wyprawy (2 dorosłych z przodu, 2 maluchy z tyłu w fotelikach). Nie narzekamy na wygodę siedzenia i brak miejsca. Bagażnik bardzo pojemny i dobrze można go wypełniać. Dużo miejsca z tyłu, więc można dopakować różne rzeczy w przestrzeń wolną między fotelikami i pod nogami dzieci. Relingi pozwalają na przewóz rowerów i innych rzeczy na bagażniku dachowym.
~jajkonatwardo
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
no tutaj jest bosko. Masa miejsca - wydaje mi sie ze kosztem niezbyt wielkiej powierzchni bagażowej - ale dla mnie idealnie - słoznia nie wożę, kombi jest przede wszystkim aby przewieźć jeśli coś trzeba składając siedzenia. Bagażnik w wersji bez skąłdania wystarczający, a za to ile miejsca dla pasażerów i kierowcy. o długiej trasie nie czuje sie zadnego zmęczenia
~Bodzio
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Żaden samochód tej klasy nie ma tyle miejsca. Ci którzy są w salonie niech porównają ilość miejsca pomiędzy chevim a oplem Vectrą (nie Astrą bo to pikuś!). Robiłem też porównania z innymi np z Octavią . Też przegrała. Dla zainteresowanych - proszę sprawdzić rozstaw kół i osi Lacetti i porównać z innymi. Te rozmiary są wieksze niż w Nubirze. A to potężny był samochód.
~Adam\'1987
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Moim zdaniem, zaliczanie Lacetti do kompaktów to lekkie zaniżanie możliwości przewozowych tego auta, znacznie przestronniejszego i wygodniejszego - zwłaszcza z przodu - niż Laguna mojego kuzyna. Miejsca w bród, a siedzenia, mimo krótkich siedzisk, na tyle wygodne, że i kilkugodzinna jazda nie męczy. Bagażnik, 405 litrów, mnie osobiście wystarczy.
~hubs
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Rewelacja. Wiosną ożywa we mnie pasja zwiedzacza salonów. Siedziałem w kilkunastu nowych samochodach. I większość z nich nie dostaje do pięt Lacetti. Nawet w Hondzie Accord czy Chevrolecie Epica było mi za ciasno. W klasie C pod względem miejsca jest bezkonkurencyjna. Z tyłu równie dobrze. Ale akurat tam większą powierzchnię osiągniętą kosztem bagażnika.
~michał jot.
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Na prawdę dużo miejsca dla ludzi i ich nóg, ale bagaże w 5d trzeba ograniczyć. Np: jechałem z dwoma osobami i ich dwoma torbami podróżnymi i ....., ,musiałem jedną wsadzić do samochodu za siedzenie bo druga zajmowała 3/4 bagażnika. Albo mieli za duże torby ? Ja na wakacje dałem się rade spakować, 3 torby i coś tam, ale to było jak puzle.
~Laceciarz
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Moja ocena 4+, bo miejsca jest naprawdę dużo. mam też regulację odcinka lędźwiowego oparcia kierowcy, ale dedykowana jest chyba tylko dla osobników z Korei o wzroście nieprzekraczającym 150 cm. Mimo licznych prób ustawienia jedyny efekt to wbijanie sie w pasek od spodni z tyłu, a mam tylko 180 cm wzrostu, więc nieprzesadnie.
~Tomek W.
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Tutaj to już rozpusta pasażerowie z tyłu czują sie jak w limuzynie, już mnie nikt niekopie w plecy (mimo wzrostu 184cm mojego syna) w poprzednim samochodzie musiałem przesuwać fotel do przodu żeby z tylu siedzialy wygodnie 3 osoby. Teraz fotel mam ustawiony tak jak lubie i nikt z tylu z tego powodu nie cierpi :).
~kubiec
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Bardzo dużo miejsca dla wszystkich!Tak z przodu jak i z tyłu.Nie przesuwając pr.przedniego fotela max. do tyłu ,pasażer z przodu ma nogi wyprostowane a siedzący za nim ma dużą przerwę między kolanami a przednim oparciem (charakterystyczne w autach amerykańskich). Po długiej jeżdzie nie czuje się zmęczenia.