Ocena kierowcy - Chevrolet Lacetti Sedan

Manix, 17 lat temu
Silnik 1.4 i 16V 95KM 70kW
Rok produkcji 2005
Chevrolet Lacetti Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
Za 44,5 tys. zł nic lepszego nie dostaniecie z takim wyposażeniem, komfortem i takimi osiągami.
Dla mnie bomba! Piąty bieg nie służy do wyprzedzania, ale trójka i czwórka bardzo elastyczne. Nie wiem tylko dlaczego wszyscy mają moc 93 KM, a mój sedan ma 95KM (70 kW w świadectwie homologacji).
Nie przeszkadza mi długi skok lewarka (to nie samochód rajdowy).
Twarde zawieszenie sprawia, że pewnie prowadzi się w zakrętach. Ale coś za coś - po dziurach nie ma komfortu.
Do tych którzy narzekją na grube słupki i na słabą widoczność do tyłu - epoka "maluchów " - trumienek minęła i nauczcie się korzystać w trakcie cofania z trzech lusterek.To duże auto.
Wnętrze bardzo ergonomiczne, skromnie, ale nie tandetnie.
Na razie bez zarzutu.Szkoda tylko, że przy wyłączonym zapłonie nie można otworzyć szyb.Klima bomba!
No, tutaj proponuję porównać ze "słynną" Astrą (sic!), jesze "bardziej słynną" Vectrą, oraz z "rewalacyjną" Octawią.
Doskonale - bez komentarza.
Są auta, które palą mniej przy poj. 1,4, ale weżmy pod uwagę, że to silnik rzędowy o mocy 95 KM.A poza tym są samochody, które zużywają więcej paliwa a ludzie je kupują. Dlaczego? Jest takie powiedzenie: powiedz mi ile masz lat, a powiem ci ile pali twoje auto...
Patrz komentarz j/w.
Na razie nie stwierdziłem drobnych userek (i nie zapaliła mi się kontrolka "check")
Brak

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 16V 95KM 70kW [l/100km]