Oceny Chevrolet Lacetti Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW 2004-2008

Najnowsze oceny Chevrolet Lacetti Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW 2004-2008

3,1
~Bardzo rozczarowany
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Tandetne i żle spasowane materiały we wnetrzu,mała dynamika przy dużym apetycie na paliwo,mały bagażnik.Tych mankamentów nie nadrobi troszke lepsze wyposarzenie.Obawiam się że takiego samochodu za dwa ,trzy lata nikt nie będzie chciał odkupić.Tym bardziej że takie wyposarzenie będzie wyposarzeniem podstawowym a jakość tego koreańskiego produktu już jest sporo poniżej średniej.Chwilowa popularność tego ;auta; była wynikiem reklamy a nie...
3,5
~Piotr S
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Kupiłem auto z LPG, najtańszą wersję za 38tys. Mam przejechane 85 tys. Bez problemów. Cichy, wygodny, duży bagażnik, prędkościomierz na środku deski - co lubię. Prowadzę firmę - kontrahentów nie bije po oczach. Moc 93KM zupełnie wystarczająca. Obecnie jest taki ruch że się nie poszaleje. Tak zaufałem producentowi że zrezygnowałem z przeglądów w autoryzowanych stacjach. Po pięciu jestem do przodu 3200.
~uesh
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Dobrze -dlatego ze chewrolet lubi mnie wyprowadzac z rownowagi... Rok temu byl juz dostepny z pakietem stylizacyjnym czy cos takiego...(oddzielnie tego pakietu nie mozna dokupic -lipa),teraz wyszedł cruse co to ma byc pytam...???????
~HUBERT-cooala70@o2.pl
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
SUPER SAMOCHÓD,ZA SUPER CENĘ,Z SUPER WYPOSARZENIEM,SUPER KOMFORT,SUPER PROWADZENIE,SUPER SERVIS,SUPER EKSPLOATACJA!!!POLECAM!!!!GOLFY,SKODY,ORAZ INNE OKLEPANE MARKI SIE CHOWAJĄ.MOŻNA PORÓWNAĆ Z NAJNOWSZĄ ASTRĄ.
~dzikus
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Zakupiliśmy go po lanosie-widać ogromną pracę Koreańczyków-brawa!!!Wydaje się jednak że warto dopłacić trochę i kupić 1.6,który jest mocniejszy i o dziwo ekonomiczniejszy!Diesel choć dużo droższy musi być świetnym wyborem!W tym przypadku należy odrzucić stereotypy-te auta cieszą się bardzo dobrą opinią użytkowników!
~kris
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
przeciwnicy tego samochodu mówią że to daewoo, jeździłem 7 lat lanosem i nadal mam go i jeżeli lacetti tak będzie jeżdził to będe bardzo zadowolony, 7 lat bez poważniejszych usterek 150 tys. przejechane głównie europa południowa i nigdy mnie nie zawiódł,
3,8
~Darek
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Mam to auto już 14 rok. Kupiłem jako nowe w 2007 roku w salonie. Gdyby nie poważna awaria silnika, to byłbym bardzo zadowolony.
~Danielos
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
W rok zrobilem 100 000 jako taksowka jest to idealne autko.
4,1
~grzesliz@op.pl
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Bardzo dobre auto w stosunku do swojej ceny. Proste w budowie, mało awaryjne, spore wnętrze nieźle wyciszone. Minus to skłonność progów do korodowania.
4,1
~Tomasz
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Za niewielkie pieniądze otrzymujemy przestrzenny,bezawaryjny i tani w utrzymaniu samochód
Chevrolet Lacetti Sedan