Oceny Chevrolet Lacetti Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW 2004-2008

Najnowsze oceny Chevrolet Lacetti Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW 2004-2008

4,1
~Duńczyk
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Dobre auto, za rewelacyją cenę. Najlepiej kupować na początku roku z wyprzedaży zeszłorocznych roczników - ostatni upust wynosił bagatela - 10.000 zł! Osobiście posiadam wersję duńską (sprowadziłem auto jako nowe w ramach indywidualnego importu), jest bogatsza od polskich wersji - m.in. o boczne airbagi, czy np. taki przydatny obecnie bajer jak automatycznie załączające się światła mijania. Instalację gazową (sekwencję marki Lovato)...
~maneciarz@interia.pl
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Na pewno bym go kupił jeszcze raz. 5 lat jazdy i nigdy mnie nie zawiódł. Nadszedł czas sprzedaży i wymiany na coś nowszego, jednak związałem się z nim i szkoda sprzedawać. Spełnił pokładane w momencie zakupu nadzieje z nawiązką. Auto pojemne solidne i przyjemne w prowadzeniu. Spokojnie mogę go polecić komuś szukającemu przestrzeni i przyzwoitej jakości za rozsądną cenę. Jeśli ktoś chcę więcej informacji zachęcam do pisania na mojego maila.
~janek
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Auto ogółem kształtuje sie swietnie jak na te pieniadze zeby niespalanie to bylo by swietnie ale to zaden powazny minus to spalanie jak ktos chce oszczedniejsze auto niech se kupi jakiegos niemieckiego disla to mu bedzie palil po 6l albo i mniej przy silniku 1,9
~lacek
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
posiadam lacka 1,6 na gaziku od 2005 roku, zrobiłem nim 130 000 km i auto poza wymiana uszczlki pod pokrywą zaworów przy 100 000 km nigdy nie wymagało żadnych interwencji. Jestem b. zadowolony z samochodu i nastepny napewno bedzie jakis koreaniec ze wzglęu na stosunek ceny do tego co oferuje nic nawet sie nie zbliza
4,1
~Mils
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Samochód jak na swoją klasę ok. Największy mankament to jakość pastiku deski. Górna część oklejona na czarno jest dobra i ładna , ale reszta to rozpacz . Plastik identyczny jak w Matizie ,twardy i przy lekkin zarysowaniu białe rysy.
3,6
~derry555@wp.pl
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Auto niewątpliwie udane, duże, wygodne, nowoczesne i mam nadzieję bezpieczne. Atrakcyjny wygląd i bogate wyposażenie za więcej niż rozsądną cenę - to chyba dobry kierunek w motoryzacji. Nie udało sie jednak wyeliminować drażniących zjawisk - skrzypiące plastiki (dziwne - tylko w jednym miejscu).
~Sławek
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Samochód klasy kompakt (chociaż przy sedanie wydaje mi się, że trochę "powyżej" kompakt) doskonały jako samochód rodzinny. Nie stwarza żadnych problemów, a dodając do tego trzyletnią gwarancję wydaje mi się, że jest godny polecenia. Poza tym mówiąc trochę snobistycznie ludzie oglądają się za nim na ulicy.
~Chevytini
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Jeśli szukasz prostego auta, ale nie chamskiego, a przy tym nie lubisz wydawać fortuny na części i potrafisz drobne naprawy wykonać samemu, to ten samochód może być dla Ciebie niezłą inwestycją.
~Zbyszko
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Genialny pojazd, nigdy więcej grupy Vaga... Tutaj znajduje się komfort dla uszu w odróżnieniu od 1,4 czy 1.6 Vaga czego tam wcale nie uświadczycie nawet w audi... Polecam gorąco
~Adam\'1987
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Kiedy myślałem nad kupnem auta, brałem pod uwagę różne marki i modele. Ostatecznie, wybrałem Chevroleta i nie żałuję. Polecam każdemu!
Chevrolet Lacetti Sedan