Ocena kierowcy - Chevrolet Lacetti Sedan

dawidgg10487942, 16 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 109KM 80kW
Rok produkcji 2005
Chevrolet Lacetti Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
Inne : Ilość miejsca we wnętrzu, a także funkcjonalność bagażnika ( trzy poziomy bagażnika)!!!!!!!!!! Nie zaznaczyłem że to jest kombi!!!!!!!!!!
Inne : szybę mi podrapali!!!!!!! obuzy!!!!!! :))))))
Bardzo lubię to autko, jeszcze mnie nigdy nie zawiodło, a nawet jakby mi ukradli to kupię taki sam!!!!!!!!
Wszystko zależy od wymagań jakie stawiamy takiemu silnikowi , głównym założeniem była bezawaryjność i możliwość sprawnego, ale bezpiecznego wyprzedzania w trakcie jazdy z rodziną. Bardzo dużo zależy też od paliwa jakie wlewamy do baku, niestety nie jest ono zawsze pierwszej jakości - natomiast dostaje się silnikowi! Zupełnie niesłusznie, to dobry, cichy, i dynamiczny silnik .
Nie jest zbyt dokładna, zwłaszcza dotyczy to jazdy dynamicznej. Jednakże można się przyzwyczaić ! Na pewno wiele zależy od właściwego wyregulowania przez serwis!!!!!!!
Zawieszenie wydaje się być znakomite, niestety wiele zależy od ogumienia. Przetestowałem jazdę w wielu warunkach skrajnie różnych i ani razu nie mogę narzekać pomimo często dużego obciążenia. Sam komfort jazdy z dużą szybkością na zakrętach porównując z np nissanem primerą bez porównania na korzyść chevroleta.
Bez zastrzeżeń.
Zasiadając w pojeździe po raz pierwszy poczułem się komfortowo, wszystkie przełączniki na miejscu gdzie spodziewałem się, kolorystyka spokojna. Pojazd typowo męski. Dla osób wysokich bardzo dużo miejsca z przodu i z tyłu!!!!!!
Bez wątpienia do poprawy jest klimatyzacja która MUSI być dwustrefowa to za duży pojazd aby stosować jednostrefową. Testowałem ją przez miesiąc we Włoszech w temp. od 35-40 C także wiem co mówię!!!!!! Ogrzewanie w zimie jest ok., lecz w celu uzyskania większego komfortu przydałaby się 2 strefa.
Bez zastrzeżeń. Także dla osób wysokich!!!!!!!!!
Wyciszenie jest jak na tę klasę bardzo w porządku.
Zużycie paliwa jak na tę masę może być, natomiast ceny przeglądów i sam serwis pozostawia trochę do życzenia. Wydaje mi się że ktoś nie przemyślał do końca pewnych procedur i pozostających w związku z nimi kosztów. Ogólnie jest w porządku i ceny są adekwatne do ceny zakupu, dlatego osoby które oczekują cen na poziomie fiata cinquecento będą zawiedzione i nie powinny kupować tego auta.
Wg mnie najlepsze auto za takie pieniądze na rynku!!!!!!
Przejechałem tym autem przez 2 lata ok. 35 tysięcy kilometrów i moja ocena co do niezawodności jest taka - WYŚMIENITA!!!!! Nic się nie zepsuło i nie psuje, polecam..........
To samo co wyżej napisałem...............

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 109KM 80kW [l/100km]

7,8