Lista ocen Chevrolet Malibu VII (12) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zadowolony
Sedan 2.0D 160KM 118kW
Przy dobrych oponach, oryginalnie letnie były Continental. Jednak po zużyciu ze względu na ich cenę (1650 sztuka) są Dębica presto UHP 2,245x45 R18" jest super. Trzyma się drogi w porównaniu do Skody Superb zajebiście, jak auto sportowe pomimo swojej dużej masy. Dosyć wysoko zawieszony jak na sedana ale w zimę ma to swoje zalety. Potężne tarcze hamulcowe przód 348mm i tył 332mm
~kiriakos
Sedan 2.4 DOHC 167KM 123kW
wóz drabiniasty na drewnianych kołach i metalowych obręczach to moje skojarzenie. Kolega poprzednik obraził Żuka porównując zawieszenie. Inne samochody, nawet dostawcze, nie maja takiego zawieszenia, które wg Chevroleta jest OK. TEN TYP TAK MA. Zajrzyjcie na forum Cruza, bo Malibu mało sprzedano. Fora amerykańskie i polskie kłamią?
~wikiebe
Sedan 2.0D 160KM 118kW
Zawieszenie ok, precyzja, reakcje na ruchy wzorowe, ale auto podatne na podmuch wiatru. W stosunku do poprzedniej EPOCI, to dwie dekady do przodu. Rozważałem także zakup Superba i uważam, iż Malibu ma lepszy układ jezdny, choć głośny na dziurach, dlatego niższa ocena.
~LR_Bruce
Sedan 2.0D 160KM 118kW
Jest dobrze, ale nie idealnie - kierownca ma dziwne luzy przy niewielkich ruchach, przez co auto przy radykalnych manewrach reaguje trochę ospale. Ale z drugiej strony to nie jest hot hatch tylko połykacz kilometrów na autostradzie.
~KrasiaK
Sedan 2.4 DOHC 167KM 123kW
Trzymanie drogi ok - bez zarzutów; Ale tylne zawieszenie zdecydowanie za głośne. Wcześniej w Mondeo MK4 zawieszenie było ogólnie dużo lepsze - ale w sumie w wielu testach układ jezdny Mondeo to wzór.
~piotrek opinia po 15 tys
Sedan 2.0D 160KM 118kW
Trzyma się jezdni jak najlepsze europejskie wzorce. Wielkie 18 calowe koła napawały mnie obawą. Wiadomo drogi w Polsce są jak na Ukrainie. Ale przejechałem już szmat kilometrów i nic.
~Gary
Sedan 2.0D 160KM 118kW
Dość sztywny - akurat taki mi odpowiada, do BMW mu daleko ale i tak jest bardzo dobrze. Jedyna wada to odgłosy jazdy po bardzo złej drodze. Wspomaganie doskonałe...
~piotrek
Sedan 2.0D 160KM 118kW
Sztywne zawieszenie nie pozbawia komfortu a zapewnia dobre trzymanie w zakrętach. Oczywiście nie jest to impreza wrx, ale komfort jest przez duże K.
~Skurczybyk
Sedan 2.0D 160KM 118kW
Gdyby nie odgłosy zawieszenia przy pokonywaniu dużych dziur wystawiam ocenę na 5. Odgłosy nie są jednak uciążliwe i na akceptowalnym poziomie.
~Rafał
Sedan 2.0D 160KM 118kW
Auto zachowuje się przewidywalnie na drodze. Bardzo dobry feedback czuć co się z autem dzieje na kierownicy. Ogólnie na duży plus.