Lista ocen Chevrolet Malibu VII 2.0D 160KM 118kW 2012-2016 (9) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gary
Sedan 2.0D 160KM 118kW
Przestrzeń w przedniej części wzorowa, z tyłu nieco brakuje miejsca nad głową ale tylko dla osoby jadącej w środku. Bagażnik zupełnie wystarcza aby 4 osoby wybrały się w długą wyprawę - do tej pory myślałem, że dla rodziny sens ma tylko kombi. Od tej pory widzę, że się myliłem. Do tego samochód nie dość, że pakowny to jeszcze reprezentacyjny.
~Zadowolony
Sedan 2.0D 160KM 118kW
Kierowca i pasażer z przodu OK, Z tyłu Ok dla ludzi do 1,8 m wzrostu. Zaleta bardzo wygodne siedzenia jak i kanapa z tyłu. Idealne na trasę, mam porównania do Passata, skody superb i Citroena C4 picasso 2.
~Rafał
Sedan 2.0D 160KM 118kW
Miejsca dla kierowcy jest bardzo dużo każdy znajdzie dla siebie odpowiednie ustawienie fotela którego regulacja pozwala na naprawdę wiele. Pasażerowie również nie będą narzekać na brak miejsca.
~piotrek opinia po 15 tys
Sedan 2.0D 160KM 118kW
Kierowca i pasażer z przodu siedzą jak królowie. W Ameryce narzekają na miejsce na tylnej kanapie. Fakt nie jest to Skoda Superb, ale za to dużo lepiej wygląda. Bardzo dużo miejsca w bagażniku.
~wikiebe
Sedan 2.0D 160KM 118kW
Przestrzeń dla kierowcy ok, ale dla pasażerów średnia. Oczywiście jej nie brakuje, ale wydaje mi się, że w tej klasie konkurencja oferuje więcej. EPICA była o niebo lepsza.
~Nuvolari
Sedan 2.0D 160KM 118kW
Jestem średniego wzrostu, więc nie mam powodów do narzekań.
~Skurczybyk
Sedan 2.0D 160KM 118kW
bardzo, bardzo dobrze, bagażnik ogromny - wcale nie potrzeba wersji combi
~piotrek
Sedan 2.0D 160KM 118kW
Miejsce dla ludzi i bagaży jak w prawdziwym krążowniku.
~LR_Bruce
Sporo przestrzeni.