Oceny Chevrolet Spark – wybierz generację

Najnowsze oceny Chevrolet Spark

~alaos
Chevrolet Spark I
Podsumowując, na miejska jazdę jest bardzo dobry, parkowanie nim jet bezproblemowe i co ważne nie stwarza niespodziewanych kosztów bo jest bezawaryjny.
~Zenek
Chevrolet Spark I
Jak za cenę o kilka tysięcy wyższą od matiza możnaby się spodziewać auta o wiele poprawionego. Zamiast tego uzyskujemy więcej usterek i wyższe spalanie.
~bartas83
Hatchback 1.2L DOHC 81KM 60kW
Chevrolet Spark II
Mimo że auto generalnie jest ok to mi zbrzydło na samym początku tym że miało uszkodzony termostat i mimo iż kupiłem w salonie to musiałem toczyć walkę z obsługą serwisu by raczyli w ogóle sprawdzić, a następnie przy montażu gazu uszkodzili kierownicę (odradzam serwis Mikołajczaka w Bydgoszczy) auto jest ekonomiczne i na swój sposób ładne, mało pal iale ogromny jego minus to brak nadkoli i wyciszenia bagażnika co przy prędkościach powyżej 100...

Usterki Chevrolet Spark

Chevrolet Spark – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Waldek Kiepski
Chevrolet Spark I
Wrażenia psuje beznadziejna organizacja sieci serwisowej, brak dostępności części, idiotyczne procedury Asssistance.
~Marcin
Chevrolet Spark I
byłem pozytywnie zaskoczony tym autkiem - małe, tanie, ekonomiczne - przy umiejętnej jeździe i największy plus - Spark się nie psuje; mam auto od 4 lat, jeżdzę albo po mieście, albo pokonuję ponad 500 km w ciągu jednego dnia, nigdy nie było powodów na narzekania
~Teenage Idol
Chevrolet Spark I
Spełnia moje oczekiwania odnośnie samochodu miejskiego.
~maślak
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
Chevrolet Spark II
Samochód na 5 ! 3 lata w eksploatacji z fabryczną instalacją lpg. Wymieniany był tylko czujnik ciśnienia oleju (wezwanie producenta) i 2 żarówki. 3 lata to tylko wymiana oleju i filtrów i tankowanie. Instalacja LPG bardzo dobra. Spalanie lpg z klimatyzacją w mieście to 7-8l. Auto małe, zwinne, świetnie się prowadzi, dobre audio. Silnik mały, na trasie wiadomo, ma problem ale pędził bez problemu po autostradzie 150km/h a w kabinie cisza :)...
~jas.bu
Hatchback 1.0 66KM 49kW
Chevrolet Spark I
Fajne, dynamiczne niezawodne auto, a do tego tanie.
~ Stefan
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
Chevrolet Spark II
Lubię male zwinne autka, nie muszę jeździć powyżej 120km/h a za to wszędzie wjadę i TANIO.
~k
Chevrolet Spark I
To może wydawać się dziwne, biorąc pod uwagę markę, ale naprawdę jestem zadowolony z jego bezawaryjności. Trochę ma \"miękkie\" blachy ale korozji jeszcze nie stwierdziłem.
Chevrolet Spark