Oceny Chevrolet Spark – wybierz generację

Najnowsze oceny Chevrolet Spark

~Tomek
Chevrolet Spark II
Jak narazie jestem bardzo zadowolony z samochodu pomimo duzej ilosci problemow. Auto ma swoj przebieg takze mozna wybaczyc niektore rzeczy krore mi sie przytrafilo. Mam 3 lata prawo jazdy i to jest moje 4 auto i nie mam zamiaru sie go pozbywac ze wzgledu na wygode i co te auto oferuje.
~Mariusz
Chevrolet Spark I
Przeciętne auto miejskie,mała pojemność w zamian za dynamikę i ekonomikę jazdy.Tani w utrzymaniu,mało awaryjny jeżeli o to autko zadbamy.Cena adekwatna do standartu.Największa porażka w tym samochodzie to klimatyzacja-kompletny brak mocy silnika po jej uruchomieniu,stwarza realne niebezpieczeństwo np.podczas wyprzedzania.Dość przyjemny design zewnętrzny i wewnątrz pojazdu,mniej racjonalnych rozwiązań technicznych.
~maślak
Chevrolet Spark II
Samochód na 5 ! 3 lata w eksploatacji z fabryczną instalacją lpg. Wymieniany był tylko czujnik ciśnienia oleju (wezwanie producenta) i 2 żarówki. 3 lata to tylko wymiana oleju i filtrów i tankowanie. Instalacja LPG bardzo dobra. Spalanie lpg z klimatyzacją w mieście to 7-8l. Auto małe, zwinne, świetnie się prowadzi, dobre audio. Silnik mały, na trasie wiadomo, ma problem ale pędził bez problemu po autostradzie 150km/h a w kabinie cisza :)...
~Michał Lastocki
Chevrolet Spark II
Auto oceniam w kontekście innych aut tego segmentu oraz porównując do mojej Meganki. Szczerze mówiąc pomimo kilku wad to bardzo fajne autko. Jeździ nim głównie żona, ale ja po prostu czasami lubię sobie wsiąść i pojechać np. na stację go zatankować. Moje oczekiwania były takie, aby można było nim pojechać do sklepu i nawet czasami na majówkę bez większego bagażu. Natomiast biorąc pod uwagę cenę i wyposażenie oraz jakość uważam, że lepszego w...
~bartas83
Hatchback 1.2L DOHC 81KM 60kW
Chevrolet Spark II
Mimo że auto generalnie jest ok to mi zbrzydło na samym początku tym że miało uszkodzony termostat i mimo iż kupiłem w salonie to musiałem toczyć walkę z obsługą serwisu by raczyli w ogóle sprawdzić, a następnie przy montażu gazu uszkodzili kierownicę (odradzam serwis Mikołajczaka w Bydgoszczy) auto jest ekonomiczne i na swój sposób ładne, mało pal iale ogromny jego minus to brak nadkoli i wyciszenia bagażnika co przy prędkościach powyżej 100...
3,1
~Darecki
Hatchback 1.2L DOHC 81KM 60kW
Chevrolet Spark II
kupilem auto dla zony...po tygodniu narzekala na predkosc,po 2 tygodniach na spalanie autko wygodne dobrze wygladajace ale nic poza tym po 8 miesiacach problemy ze sprzeglem po 12 mies sprzedalem z ulga.... najgorsze wrecz niebezpieczne auto
~KRZYSZTOF
Hatchback 1.0 66KM 49kW
Chevrolet Spark I
AUTO POSIADAM 4 LATA OD NOWOŚCI:WERSJA 1.0 PREMIUM(PEŁNA OPCJA),BYŁO SERWISOWANE PRZEZ 3LATA GWARANCJI,JEST TO TYPOWY MAŁY MIEJSKI SAMOCHÓD: NIE DROGI W UTRZYMANIU, ZWROTNY, ŁATWY W PARKOWANIU I FUNKCJONALNY(5 DRZWIOWY).
~Marcin
Chevrolet Spark I
byłem pozytywnie zaskoczony tym autkiem - małe, tanie, ekonomiczne - przy umiejętnej jeździe i największy plus - Spark się nie psuje; mam auto od 4 lat, jeżdzę albo po mieście, albo pokonuję ponad 500 km w ciągu jednego dnia, nigdy nie było powodów na narzekania
1,9
~marcinc5@tlen.pl
Chevrolet Spark I
Szkoda słów .ktoś w Korei robił pralki i przez przypadek postawił jedną na wózek dla inwalidów olśniła ich wtedy myśl MOŻE ZROBIMY SAMOCHÓD !!!Niestety auto było bublem i doprowadziło do upadku fabryki ,ale kupił zgliszcza Chevrolet nakleił swoje logo i sprzedaje dalej naiwnym jako samochód .
~Driver
Chevrolet Spark I
Doskonały do jazdy w zatłoczonym mieście, łatwy do parkowania i bardzo wygodny. Najczęstsze zarzuty, to że tak naprawdę Spark jest odnowionym Matizem - i co z tego? Jeśli ktoś chce jeździć krążownikiem szos to będzie niezadowolony, ja polecam wszystkim tym którzy chcą kupić nowe miejskie auto za niewygórowaną cenę.
Chevrolet Spark