Oceny Chevrolet Spark II

Liczba ocen

Najnowsze oceny Chevrolet Spark II

~Tomek
Chevrolet Spark II
Jak narazie jestem bardzo zadowolony z samochodu pomimo duzej ilosci problemow. Auto ma swoj przebieg takze mozna wybaczyc niektore rzeczy krore mi sie przytrafilo. Mam 3 lata prawo jazdy i to jest moje 4 auto i nie mam zamiaru sie go pozbywac ze wzgledu na wygode i co te auto oferuje.
~maślak
Chevrolet Spark II
Samochód na 5 ! 3 lata w eksploatacji z fabryczną instalacją lpg. Wymieniany był tylko czujnik ciśnienia oleju (wezwanie producenta) i 2 żarówki. 3 lata to tylko wymiana oleju i filtrów i tankowanie. Instalacja LPG bardzo dobra. Spalanie lpg z klimatyzacją w mieście to 7-8l. Auto małe, zwinne, świetnie się prowadzi, dobre audio. Silnik mały, na trasie wiadomo, ma problem ale pędził bez problemu po autostradzie 150km/h a w kabinie cisza :)...
~Michał Lastocki
Chevrolet Spark II
Auto oceniam w kontekście innych aut tego segmentu oraz porównując do mojej Meganki. Szczerze mówiąc pomimo kilku wad to bardzo fajne autko. Jeździ nim głównie żona, ale ja po prostu czasami lubię sobie wsiąść i pojechać np. na stację go zatankować. Moje oczekiwania były takie, aby można było nim pojechać do sklepu i nawet czasami na majówkę bez większego bagażu. Natomiast biorąc pod uwagę cenę i wyposażenie oraz jakość uważam, że lepszego w...
~bartas83
Chevrolet Spark II
Mimo że auto generalnie jest ok to mi zbrzydło na samym początku tym że miało uszkodzony termostat i mimo iż kupiłem w salonie to musiałem toczyć walkę z obsługą serwisu by raczyli w ogóle sprawdzić, a następnie przy montażu gazu uszkodzili kierownicę (odradzam serwis Mikołajczaka w Bydgoszczy) auto jest ekonomiczne i na swój sposób ładne, mało pal iale ogromny jego minus to brak nadkoli i wyciszenia bagażnika co przy prędkościach powyżej 100...
3,1
~Darecki
Chevrolet Spark II
kupilem auto dla zony...po tygodniu narzekala na predkosc,po 2 tygodniach na spalanie autko wygodne dobrze wygladajace ale nic poza tym po 8 miesiacach problemy ze sprzeglem po 12 mies sprzedalem z ulga.... najgorsze wrecz niebezpieczne auto
~Pikale
Hatchback facelifting 1.2L DOHC 81KM 60kW
Chevrolet Spark II
Bardzo fajne, miejskie auto. Mimo małych gabarytów posiada całkiem sporo miejsca. Z LPG bardzo ekonomiczne. Praktycznie bezawaryjne.
~Zadowolony
Chevrolet Spark II
Auto bardzo dobre na miasto. Słabe przyspieszenie i moc silnika, ale tego konsument nie powinien oczekiwać po tym samochodzie :)
~Asad5
Chevrolet Spark II
osobiście jestem bardzo zadowolony - dobrze się jeździ, fajnie wygląda, mało pali :)
~monika.gil@wp.pl
Chevrolet Spark II
ogólnie jestem bardzo zadowolona, świetnie wygląda dobrze się jeździ. rewelacyjny samochód miejski. Na trasie choć nie ma rewelacji to ok 130km/h idzie.
~ Stefan
Chevrolet Spark II
Lubię male zwinne autka, nie muszę jeździć powyżej 120km/h a za to wszędzie wjadę i TANIO.