Ocena kierowcy - Chrysler Crossfire Coupe

Silnik 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Rok produkcji 2004
Chrysler Crossfire Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW 2003-2007 - Oceń swoje auto
Auto naprawde super !!!
Zaczne od brzmienia silnika ktory poprostu zachwyca swym wdziekiem. To co wydobywa sie z samochodu to poprostu moc. Ukazuje to co ma pod maska bez zadnego wspomagania stucznymi koncowkami wydechu ktore tylko niszcza prawdziwy naturalny piekny dzwiek tego autka. Przyjemnosc jak sie slyszy !
Prowadzi sie doskonale. mozna jedzic miejsko z wielka przyjemnoscia a jak potrzeba to sekwencyjna skrzynia biegow pozwala na zabawe w pare sekund. Silnik jest dynamiczny i "zbiera" sie bardzo szybko i zdecydowanie (na sekwencji bo na na uutomatycznym przelozeniu troche gozej). Bardzo dobre przelozenia. szybkie i zdecydowane.
Doskonaly. bez komentarza.
Z widocznoscia w tego typu samochodach jest roznie. Z doswiadczenia wiem ze sportoew samochody widocznoscia nie "grzesza". W tym jest podobnie, przycofaniu ma sie wrazenie ze jedziemy na slepo i ratuja nas tylko boczne lusterka i ostroznosc (bo przeciez w takim samochodzie nie wypada prosic o pomoc bo nie nie widzimy co sie za nami dzieje). Malutkie okna boczne rowniez ograniczaja widocznosc ale juz nie tak jak tylna szyba ktora dodatkowo jest zaslonieta lotką na klapie.
Bez zazutow w koncu to sportowy samochod !
Dobrze umieszczona kontrola i dostepnosc. Bez problemow i bardzo wydajny system chlodzenia.
Auto jest bardzo dobrym polaczeniem samochodu typowo sportowego i rekreacyjnego "zabawki". Jest wygodny, odpowiednio twardy ale zarazem amerykanski komfort zostal utrzymany. Przestrzeni jest wystarczajaco dla kierwcy i pasazera.
Kto by chcial wyciszac taki silnik ? Jeslichodzi o dudnienie w kabinie jest minimalne ale silnik slychac slicznie i wyraznie.
W tym momencie udezamy w czóły punkt naszych kieszeni. Prawda jest taka, posiadajac taki samochod trzeba sie liczyc z duzym spalaniem i wysokimi kosztami utrzymania. spalanie ma tak duze rozbierznosci ze ciezko mi je ocennic.
Za taka cene ciezko dostac inny samochod z takimi osiagnieciami. Jedyny, zauwazalny, jakosciowy defekt to plasikowe wykonczenie ktore moglo by byc np: aluminiowe co duzo ceny by nie podwyzszylo a efekt bylby genialny a przynajmniej o niebo lepszy ! Mysle ze nie mam wiecej komentarzy.
Narazie bez jakichkolwiek problemow.
Narazie bez jakichkolwiek problemow.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.2 i V6 18V 218KM 160kW [l/100km]

11,8