Oceny Chrysler Crossfire Coupe

Oceny Chrysler Crossfire Coupe – wybierz silnik

Najnowsze oceny Chrysler Crossfire Coupe

~ScaRRyMaN
Chrysler Crossfire
Super wygląd, świetnie się prowadzi, tani w eksploatacji, fenomenalny układ wydechowy. Rok bezawaryjnej jazdy, bardzo tanie części akcesoryjne typu sportowe amortyzatory czy sprężyny obniżające, opony w dość tanim rozmiarze. Dobre wyciszenie wnętrza mimo bezramkowych drzwi, fenomenalny zestaw audio, która gra jeszcze lepiej przy zmianie fabrycznego radia. Prostota wykonania i wszelakich napraw ułatwiają eksploatacje tego pseudo AMCARa. Pseudo,...
~bobi
Chrysler Crossfire
Rewelacyjny samochód, sprawiający dużo frajdy z jazdy, a przy tym bezawaryjny (odpukać) i tani w utrzymaniu. Piękna, ponadczasowa sylwetka (chociaż to akurat kwestia gustu), z uwagi na niedużą liczbę wyprodukowanych egzemplarzy i jeszcze mniej obecnie jeżdżących po drogach z zadatkami na klasyka w przyszłości. Z minusów - można zapomnieć o anonimowości, ale można z tym żyć ;-) tak całkiem poważnie do minusów można zaliczyć wykończenie wnętrza,...
~KOKO
Coupe 3.2 i V6 SRT-6 335KM 246kW
Chrysler Crossfire
MYSLE ZE JEST TO BARDZO NIEDOCENIANE AUTO BEZPODSTAWNIE OKRESLANE BRZYDKIM I PASKUDNYM . AUTO W RZECZEWISTOSCI NAWET DZIS DOBRYCH KILKA LAT OD PREMIERY WYGLADA SWIEZO I BARDZO NOWOCZESNIE . UWAZAM ZE JEST OWIELE CIEKAWSZA PROPOZYCJA NIZ ZDEZELOWANE AUDI TT CZY BMW Z3 Z PRZEBIEGAMI PO 300 TYS I KILKA LAT STARSZYMI ZA PODOBNE ALBO WRECZ WIEKSZE PIENIADZE
Chrysler Crossfire
Nieporównywalny wygląd i design w porównaniu z Mercedesem Slk fajny wysuwany spoiler przy 110 otwiera się przy 60 chowa ale można elektrycznie go otworzyć wszędzie zwraca na siebie uwagę, bardzo dobry sprzęt grający Infinity z soobwoferem doskonałe właściwości jezdne bezawaryjny
~grzesiu_iwanik
Chrysler Crossfire
15 letnie auto żaden rdzy nie ma, wnętrze mogło by być nieco ładniej wykończone, ale za tą cenę auta i możliwości nie ma co narzekać.
~kubuś
Chrysler Crossfire
zajebiście koszty umiarkowane, wygląd mistrzowski robi takie samo wrażenie jak go kupiłem jak dziś. A mi się podoba coraz bardziej każdego dnia
~Kazik
Chrysler Crossfire
Auto wrecz zjawiskowe, rzadkie, nikt nie przejdzie obok niego obojetnie a wlasciciel staje sie osobom medialną ;) Super elegacki z charakterkiem :)
~beatabeauty
Coupe 3.2 i V6 SRT-6 335KM 246kW
Chrysler Crossfire
crossfire to najatrakcyjniejszy smochod jaki widzialam
Chrysler Crossfire
Doskonałe auto wcześniej miałem forda cougara i powiem szczerze jest olbrzymia róznica polecam wszyskim miłosnikom dynamicznej jazdy:)
~MK / Kraków
Chrysler Crossfire
Naprawdę fajne auto - jeżdżę nim na codzień, minimum raz w tygodniu wypada mi trasa ok 300 km i w taki dzień radość jest jeszcze większa.