Oceny Chrysler Intrepid II

Oceny Chrysler Intrepid II – wybierz silnik

Najnowsze oceny Chrysler Intrepid II

~Arturo
Chrysler Intrepid II
auto jest swietne, super wyglad, niezle prowadzenie, wygoda (tempomat, automat, klima) duza ilosc miejsca, swietne zawieszenie, wielki bagaznik. jedyny oproblem to spalanie,wkrotce wymienie swiece, moze sie poprawi.
~nomore4
Chrysler Intrepid II
Duże Amerykańskie auto, pełne komfortu nawet w bazowej wersji SE.
Chrysler Intrepid II
ci ktorzy chca sie zdecydowac na to auto , niech sie dlugo nie zastanawiaja. nie beda zalowac
~sławek
Chrysler Intrepid II
auto jest super i swoim wyglądem przyciąga wzrok przechodniów .nie wymienie je(na razie) na żadne inne, problemy zaczynają się dopiero jak się je rozbije .ceny części u nas są astronomiczne
Chrysler Intrepid II
Bardzo dobra i komfortowa jazda.Chryslery maja nieco gorsza (nieznacznie mniej zimnego powietrza)klime od Fordow.Bardzo dobrze trzyma sie drogi.
~buczo
~sarna
Chrysler Intrepid II
Auto dokonałe, przestronne i bardzo wygodne,super na dalsze \"wypady\", niezawodne. Jak na ten silnik, to bardzo ekonomiczne spalanie Piekna,nietypowa sylwetka przyciąga wzrok innych ludzi. Ja sama nie mogę nacieszyć się jego widokiem Automatyczna skrzynia ułatwia jazdę. Mam nadzieję, że mi go nikt nie ukradnie... bo jestem w nim zakochana. (Silnik)
Chrysler Intrepid II
CZASAMI ZA DLUGO SIE ZASTANAWIA ALE DOSC SZYBKO REDUKUJE (Skrzynia biegów)
~Ryszard ([email protected]
Chrysler Intrepid II
Auto nie wymaga żadnych nakładów poza przeglądami cyklicznymi wg terminarza amerykańskiego. 100 % gwarancji - lato, zima - że pojadę tam, gdzie chciałem. (Bezawaryjność (poważne usterki))
~PAWEL LEGNICA
Chrysler Intrepid II
AUTKO JEST SUPER.MAŁO AWARYJNE , WADA JEST TYLKO SPALANIE PRZY DYNAMICZNEJ JEZDZIE. GG 10261424 (Silnik)