Oceny Chrysler Intrepid II 2.7 203KM 149kW 1998-2004

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Chrysler Intrepid II 2.7 203KM 149kW 1998-2004

~Arturo
Sedan 2.7 203KM 149kW
auto jest swietne, super wyglad, niezle prowadzenie, wygoda (tempomat, automat, klima) duza ilosc miejsca, swietne zawieszenie, wielki bagaznik. jedyny oproblem to spalanie,wkrotce wymienie swiece, moze sie poprawi.
~nomore4
Sedan 2.7 203KM 149kW
Duże Amerykańskie auto, pełne komfortu nawet w bazowej wersji SE.
~bobsoneliza@yahoo.ca
Sedan 2.7 203KM 149kW
ci ktorzy chca sie zdecydowac na to auto , niech sie dlugo nie zastanawiaja. nie beda zalowac
~buczo
~sarna
Sedan 2.7 203KM 149kW
Auto dokonałe, przestronne i bardzo wygodne,super na dalsze \"wypady\", niezawodne. Jak na ten silnik, to bardzo ekonomiczne spalanie Piekna,nietypowa sylwetka przyciąga wzrok innych ludzi. Ja sama nie mogę nacieszyć się jego widokiem Automatyczna skrzynia ułatwia jazdę. Mam nadzieję, że mi go nikt nie ukradnie... bo jestem w nim zakochana. (Silnik)
~krystek.michalski@neostrada.pl
Sedan 2.7 203KM 149kW
CZASAMI ZA DLUGO SIE ZASTANAWIA ALE DOSC SZYBKO REDUKUJE (Skrzynia biegów)
~Ryszard (coufal@ps.pl
Sedan 2.7 203KM 149kW
Auto nie wymaga żadnych nakładów poza przeglądami cyklicznymi wg terminarza amerykańskiego. 100 % gwarancji - lato, zima - że pojadę tam, gdzie chciałem. (Bezawaryjność (poważne usterki))
~artur zgierz
Sedan 2.7 203KM 149kW
jak na 2,7 silnik świetny super się zbiera ,także z wyprzedzaniem nawet ekstremalnym nie ma problemu (Silnik)
~Azazel
Sedan 2.7 203KM 149kW
Niewielkie szarpniecia przy skrzyni automatycznej, podczas redukcji z biegu wysokiego na najnizszy. (Skrzynia biegów)