Oceny Chrysler Neon – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Chrysler Neon

~Tomasz
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Auto wyjątkowo elastyczne oraz zrywne rezultat 8,5 od 0-100 uwazam za znakomity jak na 2 litrowy silnik, mogłby byc lepiej wyciszony. Jezeli chodzi o zawieszenie to mam sportowe wiec jest sztywny, twady swietnie sie trzyma w zakretach . zalecam opony 185/195, 15/16 cali. MAm zamontowana instalacje gazowa marki stag model 200-pelnma sekwencja, sprawuje sie znakomicie. Nisknie spalanie. Wnetrze ergonomiczne mile poczuce daje dluga przednia...
4,1
~Goooliat
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Za te pieniądze - bajka. Nie znam auta o lepszym stosunku jakość/cena. Wystarczy znaleźć NIEZUŻYTY egzemplarz i cieszyć się długą bezproblemową i tanią eksploatacją. Dość porządne i nietuzinkowe auto z dobrym wyposażeniem za śmieszne pieniądze. Bezawaryjne, części w przyzwoitych cenach i dostępne bez większego problemu. Dość komfortowe, odporność na korozję na średnim poziomie - są egzemplarze w bardzo dobrym stanie jak również mocno...
3,8
~Future
Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Auto swietnie wykonane, nietuzinkowe, zwraca na siebie uwage. Jako minusy mozna podac podatnosc na rdze (warto dokladnie sprawdzic auto przed zakupem) oraz mierny system hamulcowy w wersjach z bebnami na tylniej osi. Brak mu niestety komputera pokladowego (wbrew temu co podaja handlarze nie byl on montowany w zadnym modelu NEONA !)
~Dariusz
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Nietypowy samochód, podkreśla indywidualne cechy właściciela, który lubi się wyróżnić na drodze, trochę głośny w środku, dużo plastiku, ale wygodny, bezawaryjny, ekonomiczny i \"jakiś\", nigdy się w nim nie nudzę, nawet jak trzeszczą plastiki :-)
~andrzej
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Samochód ma 12 lat od 3 lat gaz sekwencja spalanie gazu to 12-14 litrów na 100 km chodzi bez problemów automat spisuje się super raz na 50 tyś km wymiana oleju koszt z wymianą 300 poza tym części są naprawdę dostępne i w normalnych cenach ja się na tym aucie przekonałem do amerykańców. NAPRAWDĘ POLECAM
~BiG
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Samochód uważam za więcej niż przeciętnie dobry , gdzieś wyczytałem na stronie Chryslera odpowiedz na konkurencję VW GOLFa - uważam że Vento i miałem możliwość porównania dwóch obok siebie TOĆKA W TOĆKE w 95% gabarytowo jakość wykonania deski rozdzielczej i przełączników jest lepsza niż u konkurencji i praktycznie zrobiona Jest to mój pierwszy amerykan jestem MILE ROZCZAROWANY OCENA 4+

Usterki Chrysler Neon

Chrysler Neon – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~dimon
Chrysler Neon I
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Przez 6 lat zrobiłem Neon\'em ponad 100 000 km. Poza opisanym usterkami nie miałem z nim problemów. Najlepsza cecha tego auta to chyba dynamika jazdy, 1100 kg + 140 KM robi swoje, w trasie nie ma problemów z wyprzedzeniem dosłownie niczego. Przy tym eksploatacja dość tania biorąc pod uwagę LPG oraz dość prostą konstrukcję. Szczerze polecam jako tanie auto do jeżdżenia nacodzień i w trasy.
~polecam
Chrysler Neon I
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
bardzo dobrze, pojemnosc niesamowita- zaskoczy nie raz. jest niesamowita w zakretach - trzyma sie znakomicie drogi. mozna spokojknie w razie potrzeby podpiac przyczepke- i tez daje rade pod nawet pod ostra gorke. Przy jezdzie ok 70 km/h spali wiadomo wiecej tak do 12-13l/100km.
~Fleex
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
To jest dla mnie najładniejszy samochód w przedziale 2000 - 2003 rok w swojej klasie. Jest naprawdę super, jestem z niego zadowolony do tego stopnia, że myślałem nad tym czy nie kupić takiego drugiego dla żony :) Gdybym miał kupić nowy samochód to pewnie bym wybrał taki sam tylko w automacie.
~arto64
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Myślę ze jest to auto mało znane i nie doceniane,a jest to wspaniała alternatywa dla astr, fokusów,itp.Za małe pieniądze możecie zostać właścicielami pojazdu innego niż wszystkie i bardzo dobrze wyposażonego.
Chrysler Neon