Lista ocen Chrysler Pacifica (50) - Całokształt

~aelektronika
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
Samochód stworzony do pokonywania dużych przestrzeni , doskonale spisuje się zimą dzięki AWD. Jeden z bardziej wygodnych modeli do komfortowego podróżowania. Prowadzenie Pacyficy jest zbliżone do jazdy Porsche Cayenne , VW Tuareg .
~Piotr1973
Van 4.0 255KM 188kW
Idealny dla rodziny. Oczywiscie warto miec jeszcze mozliwosc jazdy innymi autami (terenowy i sportowy), bo wtedy Pacifica sluzy do rozkoszowania sie jazda w trasie. A na weekendowe szalenstwo kolo domu sa inne auta.
~ggrzywi@gmail.com
Van 4.0 255KM 188kW
narazie jestem bardzo zadowolony ,autko super wyglada wyruznia sie na drodze( bardzo mi sie podobaja takie ciezkie ,kanciate sylwetki),we wnetrzy super komfort , swietne naglosnienie podobno infiniti,aluski ,dwa wydechy,dla mnie bomba
~K.K
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
Typowe amerykanskie auto miekkie duze z automatyczna skrzynka Wspaniale dla rodziny na dlugie trasy Jednak jak dla mnie to brakuje tam duzego silnika tak zeby to bydle mialo kopa bo tego mu zdecydowanie brakuje
~Piotr Wrocław
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
Auto naprawdę świetne. Konkurencja w postaci Mercedesa R nie ma szans z Pacificą. Niezawodne i świetne na długie trasy. Trzeba tylko uważać żeby nie kupić posztukowanego od polskich ,,majstrów\'\'
~Piotr
Van 3.8 218KM 160kW
Naprawdę rewelacyjne auto. Jedynym mankamentem jest amerykańskie radio. Strojenie fal jest tylko nieparzyste np. 91,9; 92,1; 92,3 itd. oraz brak RDS. Może da się to zrobić u jakiegoś fachowca.
~Artur
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
dla mojej czteroosobowej rodzinki auto w sam raz, bez problemow przez dwa lata to nie lada wyczyn!wczesniej mialem nissana questa i sadze ze to auto to byla porazka i sprzedalem go po 2-ch miesiacach
~daeton
Van 4.0 255KM 188kW
Za te cene spodziewalem sie wiecej komfortu. Ogolnie jednak na tle konkurencji wypada dobrze. Za Audi czy BMW z tym wyposazniem zaplacilbym moze i nawet dwa razy wiecej...
~Karol
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
mam 4 osobową rodzinę i do wyboru byka kia sorento i hyunday santa fe, nieżałuje że mam pace najlepszy , najbardziej wypasiony .............

Usterki Chrysler Pacifica

Chrysler Pacifica – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~BePiGraf
Van 4.0 255KM 188kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Minusy dla mnie to: - dwa miejsca w drugim rzędzie. Przy podróżach samochód jest w zasadzie 4-ro osobowy.
Chrysler Pacifica